Agnieszka Sienkiewicz
Łukasz Wajszczyk
Newsy

Latem po raz drugi zostanie mamą... Agnieszka Sienkiewicz odejdzie z serialu „Przyjaciółki”?

Latem po raz drugi zostanie mamą... Agnieszka Sienkiewicz odejdzie z serialu „Przyjaciółki”?

Tym wyznaniem zaskoczyła nie tylko swoich fanów! Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (34) napisała na Instagramie:

„Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim, daje mi szczęście i siłę (…)”.

Na zdjęciu ilustrującym wpis aktorka zamieściła swoje zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

– Dłużej nie dało się już tego ukrywać – mówi „Fleszowi” Agnieszka. – Powoli wycofuję się z zobowiązań zawodowych, żeby trochę odpocząć. Podobnie jak po narodzinach Zosi, planuję pierwsze miesiące poświęcić tylko dziecku – dodaje.

Na razie jednak aktorkę możemy oglądać w serialowym hicie Polsatu „Przyjaciółki” (emisja w czwartki o godz. 21.10). Plotkuje się, że wkrótce ruszą zdjęcia do kolejnego, już 14. sezonu serialu. Czy Sienkiewicz-Gauer jeszcze w nim zobaczymy?

Jak mieszkają aktorki serialu "Przyjaciółki"? Piękniej niż ich bohaterki!

Czas zwolnić tempo

W 13. serii „Przyjaciółek” Dorota, czyli postać grana przez Agnieszkę, została wdową. I choć po śmierci męża odziedziczyła olbrzymi majątek, to nie jest szczęśliwa…

– Moja bohaterka zawsze wydawała się osobą twardą, która dokładnie wie, czego chce, i po trupach dąży do celu. Okazuje się jednak, że nie radzi sobie z samotnością. Na jej drodze pojawia się mężczyzna, ale ta relacja nie będzie oczywista – zdradza nam Sienkiewicz.

Nowym obiektem zainteresowania serialowej Doroty będzie Marcin, którego gra Mateusz Rzeźniczak. Jak aktor wspomina tę współpracę?

– Na planie Agnieszka zawsze była megaprofesjonalna i perfekcyjnie przygotowana. Udzielała mi cennych wskazówek, ale nigdy nie sprawiła, bym poczuł się gorszym aktorem. Praca z taką partnerką to prawdziwa przyjemność – mówi „Fleszowi” Rzeźniczak.

Sama Sienkiewicz-Gauer śmieje się, że z Dorotą łączy ją wyłącznie temperament.

– Też jestem zadaniowcem, lubię działać i lubię, kiedy się dużo wokół dzieje. Teraz, z wiadomych względów, musiałam nieco zwolnić tempo – mówi gwiazda „Przyjaciółek”.

Jak zamierza spędzić ostatnie tygodnie przed porodem?

Zobacz także: Jak mieszkają aktorki serialu "Przyjaciółki"? Piękniej niż ich bohaterki!

Biznes i pasje

Do połowy marca Sienkiewicz-Gauer grała jeszcze w spektaklu „Czworo do poprawki” w Teatrze IMKA. Teraz, gdy na scenie zastępuje ją Joanna Osyda, mogła rozpocząć wyczekany urlop macierzyński.

Jak go spędza? Na co dzień Agnieszka wraz z mężem Mikołajem i 3-letnią córeczką Zosią mieszkają w Łodzi. Tam też aktorka prowadzi swój sklep z akcesoriami dla dzieci Esyfloresystore.pl.

– Pomysł na ten biznes narodził się, gdy byłam z Zosią na urlopie macierzyńskim. Zależało mi, żeby Esy były miejscem, w którym i mama, i dziecko znajdą coś dla siebie – opowiada Agnieszka.

Po roku świat dziecięcych gadżetów nie ma przed nią tajemnic.

Zobacz także
przyjaciółki grupowe

Jakiej muzyki słuchają aktorki występujące w serialu "Przyjaciółki"? Zdziwicie się

Małgorzata Socha zdradza, co wydarzy się w nowym sezonie "Przyjaciółek"

Co wydarzy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek"? Małgorzata Socha zdradziła nam losy serialowej Ingi!

– Zdarza mi się udzielać zaprzyjaźnionym mamom rad odnośnie do akcesoriów dla dzieci czy ubranek. Nie prowadzę profilu „instamamy”, bo się w tym nie odnajduję, czuję ogromną potrzebę zachowania prywatności. W domu jestem mamą na pełny etat, ale mam to szczęście, że z mężem dzielimy się obowiązkami po równo – mówi.

Wielką pasją Agnieszki i Mikołaja są podróże. Niedawno wrócili z Jamajki.

– Wyjeżdżamy z Zosią od pierwszych miesięcy jej życia. Widzę, jak te podróże uczą ją otwartości, szybkiej adaptacji do nowych warunków i języka. Osłuchuje się z angielskim i chętnie się go uczy. Poza tym rodzinne wyprawy bardzo jej się podobają. Już nie może się doczekać kolejnej! – opowiada aktorka.

W pogoni za marzeniami

Agnieszka przyznaje, że jej największym marzeniem jest nurkowanie u wybrzeży Australii.

– Tę podróż musieliśmy odłożyć. Ale za to Australię będziemy zwiedzać już we czworo – mówi gwiazda „Przyjaciółek”.

Teraz aktorka skupia się na przygotowaniach do porodu. Dba o zdrowe rodzinne posiłki. Zrezygnowała już dawno z mięsa. Zastąpiła je rybami, nabiałem i warzywami od sprawdzonych dostawców. Przed porodem chce zrobić jeszcze coś tylko dla siebie.

– Wybieram się z siostrą do SPA na dwa dni. To się nazywa niezbędny egoizm – żartuje aktorka.

Jeśli spekulacje się potwierdzą, zdjęcia do kolejnej serii „Przyjaciółek” zbiegną się z porodem Agnieszki. Aktorka nie planuje jednak ekspresowego powrotu na plan.

– Z doświadczenia wiem, że i dla mamy, i dla dziecka najważniejszy jest wspólny czas. Więc obowiązki zawodowe będą musiały poczekać – zapowiada. Jak scenarzyści poprowadzą w takim razie wątek Doroty? Zobaczymy już wkrótce.

Agnieszka szykuje się do porodu:

Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz źle zniosła daleką podróż
Instagram

Czy zobaczymy ją jeszcze w "Przyjaciółkach"?

przyjaciółki grupowe
Mat. prasowe

Przyjaciółki grupowe foto
Mat. prasowe
Seriale
"Przyjaciółki" wróciły! Za nami 147. odcinek. Sprawdź, czy uważnie go oglądałaś!

"Przyjaciółki" wreszcie wróciły! Za nami 147. odcinek, który dostarczył nam już sporych emocji. Dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Wiele wątków było zaskakujących, ale nie zabrakło również tych, które mogły wywołać łzy wzruszenia. Czy uważnie oglądałyście 147. odcinek i wszystko zapamiętałyście? Zaraz się przekonamy! Zróbcie nasz quiz, żeby sprawdzić swoją wiedzą z 1. odcinka nowego sezonu "Przyjaciółek"! 

Zobacz także: Nowy sezon "Przyjaciółek" rusza już dziś! Wiemy, co się wydarzy w 1. odcinku

" Przyjaciółki" wreszcie wróciły! Za nami 147. odcinek, który dostarczył nam już sporych emocji. Dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się dalsze losy Ingi ( Małgorzata Socha ), Patrycji ( Joanna Liszowska ), Anki ( Magda Stużyńska ) i Zuzy ( Anita Sokołowska ) i Dorotki ( Agnieszka Sienkiewicz ). Wiele wątków było zaskakujących, ale nie zabrakło również tych, które mogły wywołać łzy wzruszenia. Czy uważnie oglądałyście 147. odcinek i wszystko zapamiętałyście? Zaraz się przekonamy! Zróbcie nasz quiz, żeby sprawdzić swoją wiedzą z 1. odcinka nowego sezonu "Przyjaciółek"!  Zobacz także:  Nowy sezon "Przyjaciółek" rusza już dziś! Wiemy, co się wydarzy w 1. odcinku

Zuza, Jasiek
Mat. prasowe
Seriale
Jasiek pozna kochanka Zuzy! Tak dowie się o zdradzie? Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku "Przyjaciółek"
Jasiek pozna kochanka Zuzy! Tak dowie się o zdradzie? Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku "Przyjaciółek"

W 152. odcinku " Przyjaciółek " będzie się działo! Dowiemy się, jak dalej potoczyło się życie wszystkich bohaterek: Ingi ( Małgorzata Socha ), Zuzy ( Anita Sokołowska ), Anki ( Magda Stużyńska ), Patrycji ( Joanna Liszowska ) i Dorotki ( Agnieszka Sienkiewicz ) i poznamy nowe wątki. Wiemy już, że w 152. odcinku Jasiek... pozna kochanka Zuzy! W jaki sposób do tego dojdzie i czy w ten sposób mąż Zuzy dowie się o jej romansie? Czy to będzie koniec ich związku? Przeczytajcie więcej poniżej. Zobacz także:   151. odcinek "Przyjaciółek" już za nami! Ile z niego pamiętasz? Sprawdź swoją wiedzę!

Anka wideo
Seriale
Anka rozstanie się z Pawłem przez romans? Magda Stużyńska zdradziła, co wydarzy się w "Przyjaciółkach"!
Anka rozstanie się z Pawłem przez romans? Magda Stużyńska zdradziła, co wydarzy się w "Przyjaciółkach"!

Wydawało się, że w 13. sezonie wszystkie bohaterki " Przyjaciółek " - Inga ( Małgorzata Socha ), Patrycja ( Joanna Liszowska ), Anka ( Magda Stużyńska ) i Zuza ( Anita Sokołowska ) i Dorotka ( Agnieszka Sienkiewicz ) wreszcie będą mogły odetchnąć po burzliwym 12. sezonie. Nic bardziej mylnego! W życiu każdej z bohaterek znów pojawiły się nowe problemy. Niemałe ma również Anka i to znów mężem Pawłem! Tym razem Paweł co prawda pokonał nałóg alkoholowy i odzyskał licencję, dzięki czemu znów pracuje w zawodzie. Niestety, w 1. odcinku nowego sezonu oświadczył Ance, że... kocha inną kobietę! Jak to się skończy? Czy Anka i Paweł definitywnie zakończą swoje małżeństwo? Zapytaliśmy o to Magdę Stużyńską! Sprawdźcie, co nam powiedziała!   Anka i Paweł tworzą wyjątkowo burzliwy związek Sąsiadka Marianna to obiekt westchnień Pawła Zobacz także:   Za nami 148. odcinek "Przyjaciółek"! Jak dużo z niego zapamiętałaś?

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik