Agnieszka Sienkiewicz z córką

Agnieszka Sienkiewicz świętuje rocznicę ślubu! Pokazała swojego przystojnego męża...

Agnieszka Sienkiewicz z córką

Agnieszka Sienkiewicz należy do grona gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności. Tym razem aktorka zrobiła jednak wyjątek i postanowiła w mediach społecznościowych pochwalić się swoim mężem. Artystka nie robi tego często - a szkoda, bo jej partner jest naprawdę niesamowicie przystojny! Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Anna Starmach, Małgosia Socha czy Agnieszka Sienkiewicz rzadko pokazują mężów. Szkoda, bo są nieziemsko przystojni! 

Agnieszka Sienkiewicz pokazała męża

Agnieszka Sienkiewicz zyskała ogromną sympatię widzów przede wszystkim za swoje role w serialach "M jak miłość" i "Przyjaciółki". Odgrywana przez nią w hicie Polsatu postać przebojowej Dorotki nie raz rozbawiła fanów do łez. Agnieszka to fantastyczna aktorka, jednak o swoim życiu prywatnym raczej mówi niewiele. Nie ujawnia też zbyt wielu szczegółów w swoich mediach społecznościowych. Teraz jednak zrobiła wyjątek! 

Gwiazda z okazji 3. rocznicy ślubu pochwaliła się pięknym zdjęciem ze swoim mężem! Agnieszka Sienkiewicz zamieściła pod fotografią także krótki, ale jakże romantyczny podpis. 

Z tym Panem życie to przepiekna podróż!!!! Czasem słońce czasem deszcz ale zawsze „ wespół w zespół” @mikowhyy ❤️ #rocznica #3rocznica #rocznicaslubu #love - napisała Agnieszka Sienkiewicz.

Fani w komentarzach pod postem nie kryją zachwytu nad tą piękną parą i życzą im jeszcze wielu spędzonych razem lat! 

- Oby te następne lata były jeszcze lepsze niż minione 😘😘

- Dużo zdrowia i miłości na dalsze lata 💕💕💕

- Życzę samych cudownych chwil😘

- Bo ten Pan i Pani są w sobie zakochani... pozdrawiam i życzę pięknych podróży razem😘

- Jakie piękne zdjęcie śliczni jesteście pozdrawiam😍😍😍 dużo miłości i zdrowia w tych trudnych czasach - piszą fani.

O ślubie Agnieszki Sienkiewicz media dowiedziały się po fakcie. Aktorka i jej partner utrzymali to w tajemnicy i dopiero po uroczystości pojawił się wpis, w którym gwiazda poinformowała fanów, o tym pięknym wydarzeniu. 

Kochani!!!! Z ogromna radością chciałabym Was poinformować, że od kilku dni mam przyjemność bycia Żoną.Wbrew różnym spekulacjom jakie pojawiają się w mediach na ten temat, uroczystość miała charakter kameralny, w gronie rodziny i przyjaciół. Ogromnie się cieszę, że udało się nam zachować intymność i prywatność w tym dniu - napisała Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie.

Zobaczcie jak niezwykle przystojny jest partner aktorki! Oczywiście życzymy parze wszystkiego dobrego na dalsze wspólne lata i wielu spędzonych razem rocznic ślubu. 

Agnieszka Sienkiewicz należy do grona gwiazd, które rzadko dzielą się swoją prywatnością. Tym razem jednak zrobiła wyjątek.

Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36