Agnieszka Sienkiewicz
Łukasz Wajszczyk

Agnieszka Sienkiewicz rzadko pokazuje swój ciążowy brzuszek, ale teraz zrobiła wyjątek. Poród coraz bliżej!

Agnieszka Sienkiewicz
Łukasz Wajszczyk

Agnieszka Sienkiewicz, gwiazda serialu "Przyjaciółki", niedługo po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda wraz z mężem Mikołajem Gauerem ma już trzyletnią córeczkę Zofię, a teraz spodziewa się narodzin drugiej córki! Co ciekawe, według tygodnika "Świat i ludzie", Agnieszka Sienkiewicz miała termin porodu wyznaczony na wiosnę, więc zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Teraz aktorka postanowiła pokazać swój ciążowy brzuszek i rzeczywiście - jest już bardzo duży!

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek. Który to miesiąc ciąży?

Agnieszka Sienkiewicz bardzo rzadko pokazuje swoje fotografie w ciąży. W przeciwieństwie do wielu Instamatek aktorka najwyraźniej chce zachować ten wyjątkowy czas tylko dla siebie i swojej rodziny. Teraz jednak zrobiła wyjątek i na swoim profilu na Instagramie pokazała fragment ciążowego brzuszka. Jest już naprawdę duży, więc można przypuszczać, że aktorka faktycznie lada moment powita na świecie swoją drugą pociechę.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Przy okazji publikacji nowego zdjęcia Agnieszka Sienkiewicz pożaliła się nieco na upale dni. Wyznała, że wysokie temperatury dają się jej we znaki.

Ciepło się do Was dziś usmiecham....!!!!! Upał, to nie jest oczywiście to co ciężarne lubią najbardziej ale jakoś daje rade!!!!! Pozdrawiam Więc szczególnie wszystkie Panie, które toczą się teraz tak jak ja na spuchniętych nóżkach 😜😜😜🤰🤰🤰🤰- napisała aktorka.

Przypomnijmy, że Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się radosną nowiną o drugiej ciąży w lutym tego roku. Już wtedy pokazała sporych rozmiarów brzuszek. Przez wiele miesięcy gwieździe udało się ukryć, że niedługo zostanie mamą po raz drugi. 

 

Agnieszka Sienkiewicz ogłosiła swoją ciążę w lutym

Agnieszka Sienkiewicz w ciąży
Instagram

Kilka miesięcy poźniej nie było widać jej ciążowego brzuszka

Agnieszka Sienkiewicz w białej bluzce
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13