Agnieszka Sienkiewicz w żółtej kurtce

Dlaczego Agnieszka Sienkiewicz tak szybko zdecydowała się na dziecko?

Agnieszka Sienkiewicz w żółtej kurtce

Agnieszka Sienkiewicz zakochała się w Mikołaju Gauerze zaledwie dziesięć miesięcy temu, a już dzisiaj planuje ślub. W dodatku aktorka jest w czwartym miesiącu ciąży. Co się takiego stało? 

Jeszcze rok temu leczyła złamane serce po nieudanym związku.

Aga przez pięć lat była z mężczyzną, który ma trójkę dzieci z poprzedniego związku i niechętnie podchodził do jej pomysłu powiększenia rodziny. Rozstali się, bo ona nie chciała rezygnować z planów macierzyńskich – mówi znajoma aktorki.

Gdy trzy lat temu aktorka została matką chrzestną Lenki, córki swojej siostry, straciła dla niej głowę. I zrozumiała, że też chce już mieć dziecko. Potrzebowała tylko kogoś, kto ją pokocha i… będzie miał takie samo marzenie. 

Mikołaj Gauer, przystojniak i biznesmen! 

Wybrankiem jej serca został Mikołaj Gauer, dobry stary znajomy. W dodatku brat jej najlepszej przyjaciółki. Mikołaj i Agnieszka znają się od wielu lat, być może właśnie dlatego Agnieszce łatwiej było mu zaufać. Zanim się pokochali, znali się jako przyjaciele. A gorące uczucie połączyło ich zaledwie dziesięć miesięcy temu w Sylwestra. Dodatkowym atutem Mikołaja jest pewny fach. Gauer to bardzo prężnie działający biznesmen, właściciel kilku aptek w Łodzi. 

 

Życzymy parze dużo szczęścia! Więcej na ich temat przeczytacie w magazynie "Party".

 

Agnieszka Sienkiewicz na jesiennej ramówce Polsatu 2015

Agnieszka Sienkiewicz na jesiennej ramówce Polsatu 2015

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22