Agnieszka Rylik poinformowała, że musi poddać się testom na koronawirusa. Do szpitala została przetransportowana karetką na sygnale. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie, narażając się tym na krytykę internautów.

Reklama

Zobacz także: Sara Boruc podejrzewa, że jest chora na koronawirusa! Artur Boruc poddany kwarantannie

Agnieszka Rylik z podejrzeniem koronawirusa

Ministerstwo Zdrowia oficjalnie potwierdziło już 93 przypadki zarażenia koronawirusem. Dwie osoby niestety zmarły. Premier apeluje o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa oraz higieny. Prosi o pozostanie w domach.

Agnieszka Rylik poinformowała, że musi zostać poddana testom przeciwko koronawirusowi. Jej post na Instagramie zaniepokoił fanów:

Przecieram szlaki... - napisała

Odpowiadając na komentarze zaniepokojonych internautów dodała:

Zobacz także

Dziękuję Wam za wsparcie i troskę ????Wrzuciłam post - przecieram szlaki - by pokazać Wam , że nie ma żartów i każdy z nas może być narażony . Mam wskazania do testu i oby był negatywny ????#zostańwdomu i dbaj o siebie i najbliższych ????

Nie wszystkim jednak tak szczegółowa relacja i zdjecia z sanitariuszami, się spodobały:

- Muszę przyznać, że gwiazdy nawet w obliczu choroby mają czas na selfie
- Masakra robić szopkę na Insta z takiego czegoś?

A wy co myślicie o relacji Agnieszki?

W dobie koronawirusa, wszyscy jesteśmy równo narażeni na ryzyko zakażenia. Obecność wirusa potwierdzono m. in. u Toma Hanksa i Rity Wilson. Badaniom poddani zostali również król i królowa Hiszpanii. Kwarantanną został objęty Artur Boruc.

Zobacz także: Małgorzata Socha pokazuje, jak wytrzymać w domu w okresie koronawirusa! Internauci to pokochali

Agnieszka Rylik poddała się testom na koronawirusa. Całą podróż do szpitala karetką zrelacjonowała na Instagramie. Nie każdemu się to spodobało.

Agnieszka Rylik nie potwierdziła jednak jakie są wyniki zrobionych przez nią testów.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama