Radwańska zarobiła już ponad milion dolarów
ONS

Radwańska w gronie milionerów. Ile zarobiła?

Radwańska zarobiła już ponad milion dolarów
ONS

Agnieszka Radwańska jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców na świecie. Tenisistka cały czas rozwija swoją karierę i wygrywa kolejne turnieje, bądź znajduje się w ich ścisłej czołówce. Odnosząc takie sukcesy sportsmenka może liczyć również na spore nagrody pieniężne.

Właśnie opublikowano najnowszy ranking najlepiej zarabiających tenisistek świata. Jak się okazało Agnieszka od początku tego sezonu zarobiła już ponad milion dolarów, awansując w zestawieniu z miejsca ósmego na siódme. Za sam ostatni ćwierćfinał French Open Agnieszka zainkasowała ćwierć miliona dolarów.

W rankingu najlepiej zarabiających tenisistek świata pojawiła się nowa liderka. Została nią Serena Williams, która w tym roku zarobiła już 4,62 mln dolarów. Na drugim miejscu jest Białorusinka Wiktoria Azarenka z wynikiem 3,71 mln, a na trzecim Maria Szarapowa z przychodem 3,47 mln dolarów. Siostra Agnieszki Urszula spadłą z miejsca 50 na 55. Od początku roku zarobiła tylko 229,64 tys. dolarów.

Do końca sezonu tenisowego jeszcze trochę zostało. Jeżeli Agnieszka nie straci formy, to jej konto z pewnością zasili się o kolejnych kilkaset tysięcy dolarów. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48