Agnieszka Radwańska
EastNews

Sportowa emerytura służy Agnieszce Radwańskiej! Zobaczcie, jaka "chudziutka"!

Agnieszka Radwańska
EastNews

Agnieszka Radwańska przez lata robiła karierę na tenisowym korcie. Tenisistka już w wieku 6 lat odnosiła swoje pierwsze sukcesy aż do momentu zakończenia kariery, co ogłosiła dokładnie 14 listopada 2018 roku. Od tego momentu Agnieszka Radwańska poświęca się swojemu biznesowi - stworzyła sieć apartamentów, została ambasadorką dobrej woli UNICEF, a także wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" wiosną 2019 roku. 

Teraz z kolei Agnieszka Radwańska jest ambasadorką turnieju WTA Finals i z tej okazji przebywa w Shenzhen, gdzie miała okazję spotkać swoją młodszą siostrę! Zobaczcie, jak Agnieszka Radwańska wygląda na "sportowej emeryturze".

Agnieszka Radwańska na spotkaniu z siostrą w Chinach

Mogłoby się wydawać, że Agnieszka Radwańska na swojej sportowej emeryturze wreszcie ma czas dla bliskich i przyjaciół, ale jak się okazuje, wciąż ma mnóstwo zajęć! Teraz ze swoją młodszą siostrą Ulą spotkała się w Shenzhen, mieście położonym w południowo-wschodnich Chinach.

Agnieszka Radwańska, Ula Radwańska
Instagram

Takie spotkanie w Shenzhen😍😀 #spotkanienakoncuswiata #fajniezesieudalo #cudownyczas

In Shenzhen...with sister😍😄 #

#greattime #intheendoftheworld - napisała Agnieszka Radwańska.

Nie da się ukryć, że obie siostry Radwańskie zachwycają wyglądem i formą. Agnieszce bez wątpienia służy obecny czas, zresztą tak jak i jej siostrze! Co ciekawe, wśród komentarzy można przeczytać, że Ula w przyszłym roku bierze ślub! Agnieszka Radwańska nie zareagowała na ten komentarz, ale kto wie? Może  siostry spotkały się, by omówić ślubne szczegóły i faktycznie niedługo Ulę zobaczymy w sukni ślubnej. Jak myślicie? 

Wiele osób zwraca uwagę, że obie dziewczyny wyglądają badzo szczupło.

 

No nic nie jedzą te dziewuchy, chudziutkie jak pieron😃

Niektórzy doszukiwali się nawet... zabaw Photoshopem, z uwagi na pofalowany chodnik pod nogami tenisistek. Jednak to, że Agnieszka ma bardzo zgrabne nogi wiadomo od dawna. A po zakończeniu kariery sportowej nic z tej zgrabności nie straciły. Wręcz przeciwnie.

Tak Agnieszka Radwańska podbijała parkiet w "Tańcu z Gwiazdami"

Taniec z gwiazdami, Agnieszka Radwańska
East News

Agnieszka Radwańska niedługo będzie się bawić na weselu siostry?

Agnieszka Radwańska
EastNews

 

Więcej na temat Agnieszka Radwańska
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27