Agnieszka Popielewicz 2 tygodnie po ciąży
Facebook Studio Weekend

Szczupła Popielewicz dwa tygodnie po porodzie

Agnieszka Popielewicz 2 tygodnie po ciąży
Facebook Studio Weekend

Mamy celebrytki nie tracą czasu i jak najszybciej chcą wrócić po urodzeniu dziecka do pracy, aby dalej rozwijać się zawodowo. W dzisiejszym "Studiu weekend" pojawiła się Agnieszka Popielewicz, która dwa tygodnie temu urodziła swoją córeczkę Martę. W porannym programie dziennikarka do tej pory pracowała jako ekspertka od spraw ślubnych. Jednak dziś wystąpiła gościnnie w rozmowie na temat gołych nóg gwiazd na czerwonych dywanach, gdy na dworze panują mrozy.

Agnieszka podczas wizyty w studiu zachwyciła wszystkich swoją doskonałą figurą. Gwiazda wyglądała promiennie w jeansowej koszuli i spódnicy przed kolana. W rozmowie z Anną Ibisz zapewniła, że ma się dobrze i powoli wraca do pracy.

- Wszystko jest w porządku. Wracam powoli do pracy, na razie w domowym zaciszu. Mam nadzieję, że niedługo będziemy się częściej widywać - powiedziała Popielewicz.


Dziennikarka zdradziła również, że już niedługo będzie przygotowywać dla "Studia weekend" nowy cykl reportaży. Tym razem dotyczyć on będzie wychowywania dzieci.

Patrząc na Agnieszkę wcale nie widać po niej, że jest świeżo upieczoną mamą. Może już niedługo dziennikarka podzieli się swoim sekretem na perfekcyjną figurę po ciąży. Mamy kolejną sexy mamę w show-bizniesie ;)

Agnieszka Popielewicz 2 tygodnie po ciąży

Więcej na temat Agnieszka Popielewicz
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08