Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Kożuchowska pomogła dzieciom Agnieszki Kotlarskiej
ONS
Newsy

Piękny gest ze strony Kożuchowskiej. Zajęła się dziećmi zmarłej aktorki

Agnieszka Kotlarska zmarła w połowie marca

W połowie marca polskim światem filmowym wstrząsnęła informacja o śmierci 43-letniej Agnieszki Kotlarskiej - gwiazdy serialu "Klan" oraz filmu "U Pana Boga za miedzą". Aktorka walczyła od lat z rakiem. Osierociła dwójkę dzieci. Przypomnijmy: Nie żyje 43-letnia gwiazda "Klanu" i "13 posterunku". Przegrała walkę z rakiem

Mało kto wie, że w trackie szkoły teatralnej Agnieszka przyjaźniła się z Małgorzatą Kożuchowską oraz Agatą Kuleszą. Panie zawsze mogły liczyć na siebie w trudnych sytuacjach. Kożuchowska zrobiła wielką karierę, a Kotlarska zajęła się opieką nad dziećmi i pracą charytatywną w Fundacji im. Darii Trafankowskiej, wspierającej chorujących artystów.

Kotlarska do końca starała się dbać o los dorastających pociech - zwłaszcza, że syn podchodzi do matury, a córka zdaje niedługo test szóstoklasistki. Obecnie są one pod opieką babci i przyjaciół Agnieszki. Jak donosi "Na żywo", w zbiórkę pieniędzy na rzecz zaprewnienia im dobrej przyszłości, zaangażowała się Małgorzata Kożuchowska:

Małgosia chciałaby przychylić dzieciom Agnieszki nieba - mówi jej znajoma

Wielkie serce.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz o macierzyństwie
Małgorzata Kożuchowska na imprezie w galerii:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak siedzą na kanapie na konferencji TVP
ONS
Seriale
Kożuchowska już nie Boska? TVP wydała oświadczenie w sprawie odejścia aktorki z Rodzinka.pl

Małgorzata Kożuchowska już nie chce być Boska? Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że aktorka chce zrezygnować z roli w serialu " Rodzinka.pl ", który jest wielkim hitem Telewizji Publicznej. Bez aktorki kontynuowanie serialu nie byłoby możliwe. Czy Tomasz Karolak i Maciej Musiał stracą przez Kożuchowską pracę? Dostaliśmy oficjalne oświadczenie TVP w sprawie odejścia Kożuchowskiej z serialu "Rodzinka.pl". W związku z artykułem „Kożuchowska rzuca Rodzinkę.pl” opublikowanym 19 listopada br. w dzienniku „Super Express” i na stronie internetowej SE.pl, Telewizja Polska informuje, że zawiera on całkowicie nieprawdziwe treści, które nie były weryfikowane ani u Rzecznika prasowego, ani w Centrum Informacji TVP. Informacja, jakoby Pani Małgorzata Kożuchowska chciała zrezygnować z roli w 8 serii „Rodzinki.pl”, jest nieprawdziwa. Umowa pomiędzy Telewizją Polska S.A. a Panią Małgorzatą Kożuchowską na kontynuację serialu została podpisana w czerwcu br.,  a obecnie Telewizja Polska S.A. prowadzi prace przygotowawcze do zdjęć, które rozpoczną się w grudniu 2015 r. i potrwają do lutego 2016 r. Kożuchowska pracuje obecnie na planie serialu "Druga szansa", dlatego pojawiły się podejrzenia, że nie pogodzi pracy na planie dwóch seriali z opieką nad swoim synkiem Jankiem .  Wszystko wskazuje jednak na to, że Kożuchowskiej udało się ułożyć swój kalendarz tak, by nie musiała z niczego zrezygnować. Cieszycie się?   ZOBACZ: Wellman, Kożuchowska, a może... Lewandowska? Oto najbardziej wpływowi celebryci 2015!   Obsada serialu Rodzinka.pl Ekipa serialu Rodzinka.pl na konferencji Małgorzata Kożuchowska na premierze Listów do M. 2      

Małgorzata Kożuchowska dostaje więcej ról po porodzie
Newsy
Małgorzata Kożuchowska: "Nigdy wcześniej nie byłam tak zorganizowana". Dlaczego?
Pomógł jej w tym syn Jan!

Małgorzata Kożuchowska zmieniła się dzięki synkowi! Wszystko dlatego że musiała nauczyć się dzielić czas między rodzinę i pracę. A na brak obowiązków zawodowych Małgorzata Kożuchowska nie może narzekać . Właśnie rozpoczęła pracę na planie nowego serialu TVN "Druga szansa", gdzie wciela się w postać agentki gwiazd. Poza tym aktorka zakończyła zdjęcia do amerykańskiej produkcji "Miłość, wojna i muzyka" i "Listów do M. 2", które już w pierwszym tygodniu od premiery okazały się kinowym hitem! Ale to nie wszystko! Mimo plotek o tym, że aktorka rezygnuje z "Rodzinki.pl", Gosia już w grudniu rozpoczyna zdjęcia do kolejnego sezonu serialu. Prace nad kolejnymi przygodami rodziny Boskich potrwają do lutego 2016 roku. Znajomi Małgosi podziwiają ją też za to, że angażuje się w pracę charytatywną fundacji "Mam marzenie". Jak udaje jej się znaleźć na to wszystko czas? W najnowszym wydaniu magazynu "Party" Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że gdy jej synek Jaś pojawił się na świecie, aktorka bardzo się zmieniła i musiała nauczyć się, jak umiejętnie połączyć pracę z opieką nad synkiem. Odkąd Jaś jest z nami, staramy się tak układać pracę, by jak najwięcej czasu spędzać rodzinnie. Nigdy wcześniej nie byłam tak zorganizowana – wyznaje aktorka. Istnieje jednak kilka rzeczy, z których Kożuchowska musiała zrezygnować, żeby lepiej organizować swój czas. Jakich? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party"!  

Małgorzata Kożuchowska pomoże Agnieszce Szulim przy ślubie?
TV-Show
Małgorzata Kożuchowska złożyła Agnieszce Szulim zaskakującą propozycję: "Pomogę Ci przy ślubie!"

Małgorzata Kożuchowska chce pomóc Agnieszce Szulim przy organizacji jej ślubu z Piotrem Woźniakiem Starakiem ! Niewiarygodne? A jednak! O co chodzi? Kożuchowska proponuje Szulim pomoc przy organizacji ślubu W programie "Na językach" Agnieszka Wesołowska poprosiła gwiazdy o napisanie listu do Agnieszki Szulim podczas premiery "Listów do M. 2". Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła treścią. Zaproponowała prezenterce pomoc w organizacji ślubu: Gdybyś potrzebowała konsultacji w organizacji ślubu i wesela, służę pomocą. Na własnej skórze doświadczyłam w tej kwestii wszystkiego - napisała aktorka Ślub Kożuchowskiej wypadł świetnie , może Agnieszka skorzysta z jej rad? W końcu termin jest już znany !   Agnieszka Szulim już niedługo wyjdzie za mąż Małgorzata Kożuchowska zaproponowała Agnieszce Szulim pomoc!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner