Agnieszka Kaczorowska w żółtym swetrze

Agnieszka Kaczorowska zamieszkała z ukochanym! Znamy ich wspólne plany...

Agnieszka Kaczorowska w żółtym swetrze

Podkoniec marca Agnieszka Kaczorowska podjęła ważną decyzję. Postanowiła zamieszkać razem z Maciejem Zadykowiczem w Warszawie. On, po pół roku znajomości z Agą, zostawił dla ukochanej
swoich przyjaciół i rodzinę w Białymstoku. Teraz oboje rozpoczynają nowy etap w życiu.

Jasne, że obawiają się tego, jak szybko się „dotrą”. To naturalne. Jedno, czego się nie boją, to zawodowej rywalizacji. Taka im nie grozi! – przekonują we "Fleszu" znajomi pary.

 

Kim jest Maciej Zadykowicz?

Maciek nie zamierza konkurować z ukochaną na ekranie, bo przede wszystkim stawia na muzykę. Jest wokalistą zespołu FahrenHeit i kilka razy próbował swoich sił w talent show, np. w ostatniej edycji „Idola”. Teraz pracuje nad płytą, utrzymaną w klimatach rockowo-bluesowych. Sam komponuje muzykę, pisze teksty i gra na gitarze.

Znajomi pary twierdzą też, że ma znakomity wpływ na swoją partnerkę.

Maciek to bardzo rodzinny facet, stawiający na tradycyjne wartości. Jest ciepły, serdeczny, obdarzony ogromnym poczuciem humoru. Dzięki niemu Agnieszka przewartościowała swoje życie i zrozumiała, że priorytetem nie powinna być dla niej kariera, ale to, aby czuć się spełnioną i kochaną – opowiada znajoma pary.

Teraz tancerka namawia ukochanego na pierwsze wspólne wakacje. Tęskni już za nimi, bo ostatni raz pozwoliła sobie na urlop… dwa lata temu. Pojechała wtedy z bratem ciotecznym do Portugalii. U boku ukochanego najchętniej chciałaby zwiedzić południe Włoch lub Hiszpanii. Czas pokaże, które z tych romantycznych miejsc wybiorą.

ZOBACZ: TYLKO U NAS! Agnieszka Kaczorowska z nowym chłopakiem na spacerze! Ależ oni się kochają ZDJĘCIA

Więcej szczegółów w magazynie "Flesz" - w sprzedaży od wtorku.

 

Agnieszka Kaczorowska na spacerze z ukochanym:

Agnieszka Kaczorowska w żółtym swetrze

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51