Agnieszka Kaczorowska
Instagram

Agnieszka Kaczorowska podniosła sweter i pokazała brzuszek!

Agnieszka Kaczorowska
Instagram

 

Agnieszka Sienkiewicz, Sara Boruc i... Agnieszka Kaczorowska - w 2019 roku wiele polskich gwiazd zostanie mamami. Jedne po raz pierwszy, a inne oczekują na świecie już trzeciej pociechy. Niektóre gwiazdy, jak Sylwia Juszczakzdradziły już płeć maleństwa. A inne, jak Kasia Tusk, która w tym roku po raz pierwszy została mamąk nie chcą jej w ogóle potwierdzić. Czy Agnieszka Kaczorowska już niedługo zdradzi nam, czy urodzi chłopca, a może dziewczynkę? Zobaczcie najnowsze zdjęcie gwiazdy! Ciąża zdecydowanie jej służy!

 

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuszek

 

Agnieszka Kaczorowska latem ubiegłego roku wyszła za mąż za tancerza Macieja Pelę. Para na ślubnym kobiercu stanęła w słonecznej Toskanii. Gwiazdy już w Nowy Rok podzieliły się z fanami szczęśliwą wiadomością, mianowicie, że spodziewają się dziecka! Agnieszka z tej okazji założyła w serwie YouTube kanał poświęcony macierzyństwu. Gwiazda nie opowiada jednak o swoim samopoczuciu, a w każdym odcinku gości różnych ekspertów, którzy wypowiadają się na tematy ciąży. 

 

Kilka dni temu w wywiadzie dla Plejady Agnieszka powiedziała, że zna już płeć dziecka. Zanim jednak podzieli się z fanami informacją, chce mieć 100-procentową pewność.

 

Chcemy wiedzieć, ale nigdy nie można mieć całkowitej pewności. Sporo się nasłuchałam, że ktoś szykuje się na dziewczynkę, a potem rodzi się chłopiec lub na odwrót (śmiech). Tak, pytamy podczas badań, ale jeszcze się do tego nie przywiązuję. Kolejne badania będą dawały coraz większe prawdopodobieństwo - powiedziała Agnieszka Kaczorowska

 

Choć 26-latka cały czas jest aktywna w social mediach, trzeba przyznać, że pod luźnymi stylizacjami ciężko dostrzec krągłości. Najnowsze zdjęcie, jakim pochwaliła się Agnieszka w sieci, zdradza jednak całą prawdę na temat błogosławionego stanu. Brzuszek Agnieszki rośnie każdego dnia. Żona Macieja Peli w ciąży wygląda wręcz rewelacyjnie! Zobaczcie poniżej zdjęcie, jak gwiazda się prezentuje! Czy Agnieszka w końcu zdradzi nam płeć maluszka, a może powie dopiero po urodzeniu?

 

Zobacz też: Sylwia Juszczak pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! Przy okazji zdradziła płeć dziecka

 

Aktorka pokazała ciążowe krągłości

Agnieszka Kaczorowska
Instagram

 

Agnieszka w 2018 roku wyszła za mąż za Macieja Pelę 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17