Agnieszka Kaczorowska z córeczką
Instagram

Agnieszka Kaczorowska wspomina poród. Takich słów nikt się nie spodziewał!

Agnieszka Kaczorowska z córeczką
Instagram

W lipcu tego roku Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy została mamą. Wraz ze swoim mężem Maciejem Pelą powitała na świecie córeczkę Emilię. Agnieszka Kaczorowska nigdy nie ukrywała, że ciąża i macierzyństwo to największe jej marzenia, dlatego chętnie dzieliła się z fanami swoim szczęściem. Gdy tylko dowiedziała się o ciąży, regularnie publikowała posty na Instagramie o swoim stanie, a także założyła kanał na Youtubie, na którym opowiadała o ciąży i prowadziła wywiadu z różnymi ekspertami. 

Można było się więc spodziewać, że gdy już Agnieszka Kaczorowska zostanie mamą, to całkowicie zakocha się w swojej córeczce. Tak też się stało i co ciekawe, nawet poród był dla gwiazdy wyjątkowy. Zobaczcie poniżej, w jaki sposób opowiedziała o tym wydarzeniu.

Agnieszka Kaczorowska wspomina poród

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z "Wideoportalem" wspominała, jak wyglądały narodziny jej córeczki. Okazało się, że o ile wiele kobiet wspomina to jako najbardziej bolesne wydarzenie w życiu, dla Agnieszki Kaczorowskiej było magiczne!

Przyznaję, że to był magiczny dzień i magiczne wydarzenie w moim życiu i choć nie było to super łatwe i choć kolejne dni też nie były super łatwe, to dalej będę to pięknie wspominać - powiedziała gwiazda.

Agnieszka Kaczorowska podkreśliła jednocześnie, że wszystko zależy od miejsca i ludzi, którzy otaczają rodzącą. Ona sama miała duże szczęście. 

Myślę, że tutaj wiele zależy, jaki personel cię otacza, czy masz profesjonalistów obok ciebie, czy oni o ciebie dbają, czy czujesz się dobrze w miejscu, w którym rodzisz. Nie zawsze da się to zaplanować, bo czasem kobiety rodzą nagle, teraz, już. W miarę możliwości możemy to zaplanować. Ja też nie wiedziała, kiedy to się wydarzy, ale wiedziałam, gdzie i jacy ludzie będą mi pomagać i że mój mąż będzie obok. Taką decyzję podjęłam i chyba to wszystko było dobre - powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Gwiazda wyznała również, że z Maciejem Pelą planują kolejne dziecko, ale jeszcze nie teraz. Podkreśliła także, że bycie mamą to najpiękniejsza rola, jaka ją w życiu spotkała.

 

Agnieszka i Maciej są szczęśliwymi rodzicami

Agnieszka Kaczorowska na spacerze

Agnieszka Kaczorowska miło wspomina poród

Agnieszka Kaczorowska w cekinowej bluzce
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41