Agnieszka Kaczorowska w pomarańczowej bluzie Agnieszka Kaczorowska trenuje Agnieszka Kaczorowska w czarnych legginsach Agnieszka Kaczorowska na sali tanecznej
Agnieszka Kaczorowska w pomarańczowej bluzie
1/4
Agnieszka Kaczorowska w pomarańczowej bluzie

Agnieszka Kaczorowska tworzy właśnie choreografię układu tanecznego do spektaklu "Single po japońsku" – nowej sztuki Marcina Szczygielskiego, w reżyserii Olafa Lubaszenko. Aktorka i tancerka bardzo cieszy się z tego wyzwania i już nie może się doczekać efektu końcowego. Układ będzie inspirowany tradycyjnym, japońskim tańcem. Aktorom będą towarzyszyć liczne rekwizyty:

To komedia w japońskich klimatach, więc i w takim stylu będzie choreografia. Przygotowując ją inspirowałam się oczywiście tradycyjnym tańcem japońskim. W tańcu towarzyszą aktorom rekwizyty - japońskie parasolki, więc musiałam je umiejętnie wykorzystać w choreografii - mówi Agnieszka. 

Agnieszka Kaczorowska musiała wziąć też pod uwagę umiejętności i doświadczenie osób pracujących nad sztuką. Zobaczcie, jak im szło!

 

Zobacz: W sieci pojawiły się kolejne gorące sceny filmu z Agnieszką Kaczorowską!​

2/4
Agnieszka Kaczorowska trenuje

W spektaklu, do którego choreografię układa Agnieszka Kaczorowska wystąpią m.in. Ania Mucha, Kasia Maciąg, Wojtek Medyński i Lesław Żurek.

3/4
Agnieszka Kaczorowska w czarnych legginsach

Agnieszka Kaczorowska na sali treningowej dawała z siebie wszystko.

4/4
Agnieszka Kaczorowska na sali tanecznej

To wyzwanie bardzo spodobało się Agnieszce Kaczorowskiej:

Chciałabym pracować nad choreografią do spektakli jak najczęściej, bo to bardzo twórcze zajęcie. Sobie też układam choreografię do pewnego scenicznego występu, ale o tym już niedługo...