Agnieszka Kaczorowska
ONS.pl

Koniec z Bożenką! Agnieszka Kaczorowska szuka miłości.

Agnieszka Kaczorowska
ONS.pl
Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak zbierają dobre noty od jurorów, a widzowie są zachwyceni ich występami! – To, czego dokonała Agnieszka jako tancerka, jest fenomenalne. Oboje marzymy o Kryształowej Kuli! – mówi Rafał. Agnieszka Kaczorowska nie chce się już kojarzyć tylko z postacią, którą gra w „Klanie”. Stąd jej decyzja o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Ale to nie aktorstwo ani taniec są dla niej teraz najważniejsze...

Debiutowała w serialu jako dziecko!

Agnieszka od 16 lat gra w „Klanie”. Jej filmową mamą jest tam Małgorzata Ostrowska-Królikowska. W 2010 roku Kaczorowska wygrała wraz z Pawłem Tekielą mistrzostwa świata w tańcach latynoamerykańskich! Gdy miała 6 lat, Agnieszka zaczęła grać w „Klanie” i trenować taniec.
Widzowie przecierają oczy ze zdumienia, gdy w piątkowe wieczory oglądają ją w „Tańcu z gwiazdami”
. Media rozpływają się w zachwycie, tytułując ją „seksowną kocicą” oraz „seksbombą”. I chyba nikt się nie spodziewał, że znana z roli grzecznej Bożenki w serialu „Klan” Agnieszka Kaczorowska (22) stanie się jedną z największych sensacji tej edycji show Polsatu.

A przecież, żeby było zabawniej, nie występuje w nim nawet w roli gwiazdy, tylko tanecznej partnerki Mistera Polski – Rafała Maślaka. – Kiedy przedstawiono dziennikarzom listę uczestników występujących w tej edycji programu, część z nich myślała, że w tej parze to Agnieszka jest gwiazdą, a on jednym z nowych tancerzy, których zatrudniono w „Tańcu” – śmieje się osoba z produkcji show. Niezależnie od tego udział w programie stał się dla Kaczorowskiej szansą, aby zaprezentować publiczności swój nowy image. 

Chciała już od dawna pokazać ludziom, że nie jest już nudną Bożenką, że wyrosła na seksowną, atrakcyjną, mającą coś do zaproponowania dziewczynę. Szukała ku temu odpowiedniej okazji. Dostała ofertę sesji w „Playboyu”, ale ostatecznie z niej zrezygnowała. I wtedy odebrała telefon z produkcji „Tańca z gwiazdami” – zdradza „Party” znajoma Kaczorowskiej. Choć oferta Polsatu mogła brzmieć zaskakująco, to wcale taka nie jest. Agnieszka ma bowiem na swoim koncie tytuł tanecznej mistrzyni świata, zdobyty w 2010 roku w austriackim Linzu na World DanceSport Championship.

To ukoronowanie jej tanecznych zmagań – wcześniej Kaczorowska wywalczyła sobie także dwa razy tytuł tanecznej mistrzyni Polski i brązowy medal na mistrzostwach Europy. – Jej sukcesy przeszły niezauważone. Dopiero „Taniec z gwiazdami” dał jej nowe życie w mediach – mówi jej znajoma. Dodaje też, że Agnieszka gratuluje sobie decyzji o tym, aby nie przestawać ćwiczyć, choć był moment, gdy chciała na zawsze skończyć z tańcem...

Więcej w najnowszym magazynie "Party" 20/2014

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58