Agnieszka Kaczorowska spakowała się do szpitala
East News

Agnieszka Kaczorowska lada chwila zostanie mamą! "Torby do szpitala spakowane!"

Agnieszka Kaczorowska spakowała się do szpitala
East News

Narodziny pierwszego dziecka Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli zbliżają się naprawdę wielkimi krokami! O tym, że gwiazda serialu "Klan" jest w ciąży, dowiedzieliśmy się ponad pół roku temu. W sylwestrową noc Agnieszka zdradziła swoim fanom, że zostanie mamą. Od tamtej chwili minęło sporo czasu, a aktorka ma już bardzo duży ciążowy brzuszek.

Teraz wszystko wskazuje na to, że poród może rozpocząć się w każdej chwili. Skąd taki wniosek? Ostatnio internauci zauważyli, że brzuch przyszłej mamy obniżył się, a teraz Agnieszka zdradziła, że już spakowała się do szpitala.

Agnieszka Kaczorowska szykuje się do porodu

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoim fanom, jak wygląda zawartość i sama torba, którą zamierza zabrać ze sobą do szpitala. Co ciekawe, swoją torbę ma również przyszły tata, Maciej Pela. 

Torby do szpitala spakowane❗️- napisała Agnieszka Kaczorowska. (...) Pakowanie torby do szpitala to niełatwe zadanie, zwłaszcza po raz pierwszy...☺️ Pomogła mi w tym rozpiska, którą otrzymałam ze szpitala, a także moja położna i moja siostra - tłumaczy celebrytka. 

Co Agnieszka Kaczorowska zabierze ze sobą do szpitala? Przyszła mama spakowała m.in. koszulę do porodu, dokumenty, kosmetyki oraz ciuszki i kocyk dla dziecka. A co znalazło się w torbie jej męża? Okazuje się, że Maciej Pela również przygotował się do wizyty w szpitalu. Do swojej torby spakował ładowarkę do telefonu, termos z kawą i pieluchy dla ich córeczki. 

Zobaczcie, jak w zaawansowanej ciąży prezentuje się Agnieszka Kaczorowska. Gwiazda "Klanu" lada dzień zostanie mamą!

Agnieszka Kaczorowska spakowała torbę do szpitala

Agnieszka Kaczorowska spakowała torbę do szpitala
Instagram

Przyszła mama pokazała, co spakowała do szpitala

Torby Agnieszki Kaczorowskiej. Co zabiera do szpitala?
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09