Agnieszka Kaczorowska
Eastnews

Agnieszka Kaczorowska apeluje do hejterów! "Odlajkuj proszę mój profil"... O co poszło?

Agnieszka Kaczorowska
Eastnews

Agnieszka Kaczorowska, mimo wielu obowiązków, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Opublikowała na Instagramie zabawny filmik, w którym z promiennym uśmiechem pozdrawia inne mamy. Niestety, nagranie spotkało się ze sporą krytyką, a jedna z Internautek wprost napisała:

Na siłę ciągle Pani pokazuje swoje wyidealizowane życie, ktore raczej jak u większości ludzi tak na codzień nie wyglada. Próbuje Pani pokazać jak świetna Pani jest kobieta sukcesu z własna firma, wychowuje małe dziecko, ma nowy dom. To jest dość aroganckie i sztuczne. Pozdrawiam i życzę szerszego spojrzenia na świat i złapanie troche dystansu i skromności - czytamy pod zdjęciem Agnieszki Kaczorowskiej.

Na profilu gwiazdy wywiązała się dyskusja, którą Agnieszka Kaczorowska postanowiła ostatecznie zakończyć, pisząc apel do wszystkich swoich obserwatorów.

Zobaczcie, co napisała!

Agnieszka Kaczorowska apeluje do hejterów!

Aktorka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z ogromnym uśmiechem i napisała, że jest osobą szczęśliwą, a jeśli komuś to się nie podoba nie powinien obserwować jej profilu. 

Portret kobiety szczęśliwej.

Niektórych jednak drażni szczęście innych. Jeśli należysz do tej grupy użytkowników, to odlajkuj proszę mój profil. Nie znajdziesz tu narzekania, a nie chcę zabierać Ci cennych minut Twojego życia, które zmarnowałbyś na dodawanie niemiłych komentarzy. - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie. 

Gwiazda dodała też, że cieszy się tym, co ma i osiągnęła to własną pracą. Swoim obserwatorom złożyła obietnicę, że na jej profilu zawsze będą oglądali jej uśmiechniętą twarz:

Należę do tych, którzy cieszą się wszystkim co mają i dzielą tylko pozytywną energią, a gdy mają gorszy dzień, jak każdy, to wolą nie wrzucać NIC. Jestem szczęśliwa, bo robię sobie to szczęście, a nie dostaję je w prezencie. Jestem szczęśliwa, bo wiem czym jest radość i czym jest smutek. Jestem szczęśliwa i jeśli masz ochotę to „podglądać” czy się inspirować, to zostań, a będzie zawsze pozytywnie! Obiecuję

Okazuje się, że apel przyniósł zamierzone rezultaty i tym razem pojawiły się jedynie pozytywne komentarze!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Portret kobiety szczęśliwej. 🥰 ________ Niektórych jednak drażni szczęście innych. Jeśli należysz do tej grupy użytkowników, to odlajkuj proszę mój profil. Nie znajdziesz tu narzekania, a nie chcę zabierać Ci cennych minut Twojego życia, które zmarnowałbyś na dodawanie niemiłych komentarzy. Należę do tych, którzy cieszą się wszystkim co mają i dzielą tylko pozytywną energią, a gdy mają gorszy dzień, jak każdy, to wolą nie wrzucać NIC. Jestem szczęśliwa, bo robię sobie to szczęście, a nie dostaję je w prezencie. Jestem szczęśliwa, bo wiem czym jest radość i czym jest smutek. Jestem szczęśliwa i jeśli masz ochotę to „podglądać” czy się inspirować, to zostań, a będzie zawsze pozytywnie! Obiecuję.💪🏻😌 ________ P.S. Dziś nagrałam kolejny odcinek #JestemMamą na mój kanał YT 👉🏻 LINK w BIO @agakaczor 💪🏻 Premiera już w przyszłym tygodniu.👍🏻 Mam nadzieję, że Wam się spodoba. ✊🏻 #JestemMama #happyme #momtobe2020 #momtobe2019

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

Agnieszka Kaczorowska z córką

 

Agnieszka Kaczorowska z córką

 

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43