Agnieszka Kaczorowska, mimo wielu obowiązków, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Opublikowała na Instagramie zabawny filmik, w którym z promiennym uśmiechem pozdrawia inne mamy. Niestety, nagranie spotkało się ze sporą krytyką, a jedna z Internautek wprost napisała:

Reklama

Na siłę ciągle Pani pokazuje swoje wyidealizowane życie, ktore raczej jak u większości ludzi tak na codzień nie wyglada. Próbuje Pani pokazać jak świetna Pani jest kobieta sukcesu z własna firma, wychowuje małe dziecko, ma nowy dom. To jest dość aroganckie i sztuczne. Pozdrawiam i życzę szerszego spojrzenia na świat i złapanie troche dystansu i skromności - czytamy pod zdjęciem Agnieszki Kaczorowskiej.

Na profilu gwiazdy wywiązała się dyskusja, którą Agnieszka Kaczorowska postanowiła ostatecznie zakończyć, pisząc apel do wszystkich swoich obserwatorów.

Zobaczcie, co napisała!

Agnieszka Kaczorowska apeluje do hejterów!

Aktorka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z ogromnym uśmiechem i napisała, że jest osobą szczęśliwą, a jeśli komuś to się nie podoba nie powinien obserwować jej profilu.

Portret kobiety szczęśliwej.

Niektórych jednak drażni szczęście innych. Jeśli należysz do tej grupy użytkowników, to odlajkuj proszę mój profil. Nie znajdziesz tu narzekania, a nie chcę zabierać Ci cennych minut Twojego życia, które zmarnowałbyś na dodawanie niemiłych komentarzy. - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Gwiazda dodała też, że cieszy się tym, co ma i osiągnęła to własną pracą. Swoim obserwatorom złożyła obietnicę, że na jej profilu zawsze będą oglądali jej uśmiechniętą twarz:

Zobacz także

Należę do tych, którzy cieszą się wszystkim co mają i dzielą tylko pozytywną energią, a gdy mają gorszy dzień, jak każdy, to wolą nie wrzucać NIC. Jestem szczęśliwa, bo robię sobie to szczęście, a nie dostaję je w prezencie. Jestem szczęśliwa, bo wiem czym jest radość i czym jest smutek. Jestem szczęśliwa i jeśli masz ochotę to „podglądać” czy się inspirować, to zostań, a będzie zawsze pozytywnie! Obiecuję

Okazuje się, że apel przyniósł zamierzone rezultaty i tym razem pojawiły się jedynie pozytywne komentarze!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama