Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela mają wyjątkowy powód do radości. Z tej okazji para podzieliła się wpisem w mediach społecznościowych i nie ukrywa, że dokładnie sześć lat temu zakochała się w sobie bez pamięci. Jak zmienił się ich związek? Agnieszka Kaczorowska wszystko zdradziła!

Reklama

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela świętują rocznicę

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela uchodzą za jedno z najbardziej udanych małżeństwo w polskim show-biznesie. Para od sześciu lat jest razem i wspólnie wychowuje dwie córeczki, które są dla nich całym światem. Od kiedy w ich rodzinie pojawiły się dzieci, wiele zmienili w swoim życiu zawodowym, aby spędzać z nimi więcej czasu. Dziś para świętuje szóstą rocznicę i właśnie zdradziła, jak obecnie wygląda ich związek:

6 lat temu wpadliśmy po uszy. Zakochaliśmy się w sobie bez pamięci. Odnaleźliśmy bratnie dusze, zaczęliśmy świadomie budować związek, zostaliśmy partnerami i przyjaciółmi. 6 lat temu wszystko się zaczęło. Czy nasz związek jest teraz inny? Czy my jesteśmy inni? Tak! Jeszcze mocniejsi. Silniejsi. Dalej siebie ciekawi i zakochani. Jakby ciągle na nowo. Zmieniamy się, wszystko się zmienia, a my chcemy się odkrywać.
napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.
Reklama

Internauci gratulują parze małżeńskiego stażu i podkreślają, że Agnieszka Kaczorowska wcale nie zmieniła od początku znajomości z Maciejem Pelą.

Ty się w ogóle nie starzejesz dziewczyno. Piękni, młodzi i szczęśliwi
Piękni. Dużo miłości na dalsze wspólne lata
Piękne zdjęcia wszystkiego najlepszego miłości spełnienia marzeń wytrwałości z okazji związku
Gratulacje i Powodzenia
- piszą fani.
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 11.10.2022 Party Fashion Night 2022 - goscie n/z: KACZOROWSKA AGNIESZKA MAZ
TRICOLORS/East News
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wychodzą z DDTVN
East News
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama