Agnieszka Jastrzębska o mężu
ONS

Jastrzębska opowiedziała o sukcesach swojego męża. Docenili go za granicą

Agnieszka Jastrzębska o mężu
ONS

Agnieszka Jastrzębska nie opowiada zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Wiadomo tylko, że ma dwójkę dzieci i męża muzyka, który współpracował z Anią Dąbrowską, Kasią Nosowską czy T.Love.  W rozmowie z "EksMagazynem" dziennikarka "Dzień Dobry TVN" zdobyła się na chwilę szczerości i pochwaliła się sukcesami swojego partnera Mariusza Szypury, które mogą zaskoczyć. Zobacz: Jastrzębska pierwszy lat od lat pozwoliła sobie na prozaiczną rzecz

Okazuje się, że jest to człowiek wielu talentów. Ma na swoim koncie nie tylko znane przeboje, ale też projekty informatyczne, które odbyło się za granicą szerokim echem:

Inteligentny i utalentowany. Mój mąż to cyborg, jeśli chodzi o podejście do pracy. Jest utalentowany graficznie, a jednocześnie to prawdziwy "mózg" matematyczno-informatyczny. Jest też niezwykłym muzykiem, kompozytorem i producentem. Jestem fanką szczególnie jego concept albumu "Tesla" oraz muzyki filmowej do "Supermarketu" w reżyserii Macieja Żaka. Świetnie śpiewa, choć on tak nie uważa. A niedawno sam wymyślił, narysował, zaprogramował i napisał muzykę do gry komputerowej. Gra została zakwalifikowana jako jedna z 80 i jedyna z tej części Europy na jedne z największych targów gier komputerowych w Tokio, a także znalazła się w oficjalnej selekcji Indie Prize na prestiżowych targach w San Francisco.


Dziennikarka zauważa pewną zależność - sukcesy często przepłacone są ciężką pracą, nawet w godzinach, które para powinna przeznaczać na relaks:

Nie znam drugiego tak pracowitego, w sensie twórczym, człowieka. Czasem się złoszczę, że zamiast odpocząć, poleniuchować ze mną, Mariusz zamyka się w studiu i pracuje. Cieszy mnie jednak, że mój mężczyzna ma pasję i jestem z niego bardzo dumna.


Ideał?

Zobacz: Ideał mężczyzny Marty Wierzbickiej
 

Agnieszka Jastrzębska z mężemMariusz Szypura mąż Agnieszki Jastrzębskiej


Agnieszka Jastrzębska napisała przeboje dla Górniak, Kukulskiej i innych. Sprawdź jakie:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00