Marta Wierzbicka w Playboyu o facetach
ONS/Playboy

Marta Wierzbicka ma właśnie swoje wymarzone 5 minut w mediach. Wszystko za sprawą rozbieranej sesji, która znalazła się w majowym "Playboyu". W miesięczniku celebrytka pokazała w całej okazałości swoje gigantyczne piersi, których ciężar i rozmiar przeszkadza jej funkcjonować na co dzień. Zobacz: "Nie chcę mieć cycków jak Doda"

W magazynie znalazł się również krótki wywiad z gwiazdą serialu "Na Wspólnej". W rozmowie Wierzbicka zdradziła, że kręcą ją mężczyźni z tatuażami.

- Niesamowicie! David Bechham - Boże, jak on wygląda! - stwierdziła Marta.


Marta od 6 lat jest w szczęśliwym związku z Maciejem Zawadzkim. Para od zeszłego roku jest nawet zaręczona (zobacz). Narzeczony celebrytki odbiega wizualnie od Beckhama. Aktorka jednak chce go trochę upodobnić do piłkarza i namawia go na tatuaże:

- Mój Maciek bardzo je lubi, ale a taką pracę, że musiałby mieć je dobrze ukryte, a nie zawsze da się to zrobić. Ja też mam problem, bo na planie trzeba je maskować, ale może kiedyś zagram rolę, w której nie będę musiała tatuaży ukrywać.


Jak widać Marta gustuje raczej w lekko niegrzecznych i niepokornych mężczyznach. Być może kiedyś jej narzeczony w imię ich miłości zrobi sobie tatuaż, aby dodać pikanterii do związku. Oby tylko nie wyglądał tak tandetnie jak u Wiśniewskich. Zobacz: Obciachowy tatuaż Tajner

Marta Wierzbicka nago >>>Głośna sesja Marty Wierzbickiej w "Playboyu":