Instagram

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmienili mieszkanie? Wiemy, jaka jest prawda 

Instagram

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znaleźli ze sobą wspólny język już w dniu ślubu. Uczestniczka bardzo poważnie podeszła do eksperymentu. Kiedy para poznała się na tyle, że oboje doszli do wniosku, że chcą kontynuować swoją relację, Agnieszka zakomunikowała, że jest w stanie przeprowadzić się do ukochanego do Krakowa. Oboje nie wyobrażali sobie związku na odległość. Początkowo zamieszkali w kawalerce Wojtka. Jednak czy po roku zdecydowali się na zmianę lokum? 

Zobacz także: Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów biorą ślub! Dlaczego?

Mieszkanie Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka i Wojtek wyszli na przeciw oczekiwaniom fanów i nie zamierzają znikać z sieci po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Postanowili założyć własny kanał na Youtube, na którym będą opowiadać o tym, jak aktualnie wygląda ich życie oraz o tym, co wydarzyło się podczas ostatniego roku. Warto zaznaczyć, że program był nagrywany wiosną zeszłego roku. 

Agnieszka i Wojtek zdecydowali się pozostać w jego krakowskiej kawalerce i jak na razie taka przestrzeń im wystarcza. Odkąd postanowili udzielać się również na Youtube są w stanie wygospodarować sobie również przestrzeń na mini studio do nagrywek. Wojtek z typowym dla siebie żartem zakomunikował: 

Domowe studio ustawione 😊 No to światła... kamera... akcja... 😜 Odcinek 2 jest już w trakcie kręcenia, mam nadzieję że was nie rozczarujemy 😁 @agnieszka_lyczakowska musimy się postarać 😘😘😘 - napisał pod zdjęciem ukazującym fragment znanego fanom mieszkania

Temat podchwycił także przyjaciel pary z pierwszej edycji show: 

- Kurcze mieszkanie rośnie w oczach 😁byłem u Ciebie ale po studiu mnie nie oprowadziłeś 😁muszę jeszcze raz przyjechać 😎 - napisał Jacek z pierwszej edycji 
- A mówili w internetach, że takie małe mieszkanie a tu dwoje ludzi, kuchnia, łazienka, sypialnia, salon, garderoba, studio 😉 fiu fiu 😂

W końcu potrzeba matką wynalazków! Uwielbiamy tę parę! 

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży z Wojtkiem?! Jest komentarz!

Agnieszka i Wojtek po ślubie zamieszkali w mieszkaniu Wojtka w Krakowie. Na razie nie zamierzają zmieniać miejsca zamieszkania. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wojciech Janik (@wojtek_1989)

Agnieszka jeszcze podczas trwania eksperymentalnego miesiąca była zdecydowana na to, aby przeprowadzić się do miejscowości, w której mieszka jej mąż. 

Facebook

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01