Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili wprowadzić duże zmiany w swoim życiu! W ostatnim filmie opublikowanym na ich kanale Youtube "Życie od pierwszego wejrzenia" zapowiedzieli, że razem będą walczyć o swoje nowe sylwetki! Jak zamierzają zrzucić zbędne kilogramy? Sprawdźcie!

Reklama

Zobacz także: Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała intymne zdjęcia z Wojtkiem. Internauci są wzruszeni

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą razem się odchudzać!

Agnieszka i Wojtek poznali się w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Za chwilę minie 1,5 roku odkąd są szczęśliwym małżeństwem. Para po zakończeniu emisji eksperymentu założyła swój kanał na Youtubie, gdzie co piątek możemy oglądać nowe filmy z ich udziałem. Kilka dni temu pojawiło się właśnie nowe wideo, na którym para zapowiedziała ważne zmiany w swoim życiu.

Małżonkowie zapowiedzieli, że chcą razem zawalczyć o nowe figury! Jak wiadomo Agnieszka bardzo lubi aktywność fizyczną, regularnie uczęszcza również na siłownię. Najwyraźniej chce teraz zarazić tą pasją także Wojtka! Do treningów para oczywiście dołączy również zdrową dietę.

Mamy nowe wyznanie, podejmujemy się walki o nasze lepsze figury! - zapowiedzieli Agnieszka i Wojtek w swoim filmie na Youtubie.

Chcę schudnąć, po prostu chcę - dodał Wojtek.

A ja chciałam Wojtusia zmotywować do tego, żeby w końcu zaczął ze mną chodzić na siłownię, albo może trochę biegać. Zobaczymy, co jeszcze zdołam wdrożyć w jego nowe życie.

Aby w pełni ruszyć z wyzwaniem, małżonkowie zdecydowali się na nowy catering, z którym będą współpracować przez najbliższe trzy miesiące. Do diety pudełkowej para dołączy oczywiście ćwiczenia, w tym także pod okiem osobistego trenera. Na filmie widzimy również, jak Agnieszka i Wojtek przechodzą pomiary oraz wywiad ze specjalistą, który zapewne dobierze dla nich odpowiednie produkty oraz ćwiczenia.

Zobacz także

Trzymamy zatem mocno kciuki za challenge Agnieszki i Wojtka! My nie mamy wątpliwości, że z takim zaangażowaniem, na pewno wszystko im się uda. Zobaczcie ich najnowszy film na kanale Youtube.

Agnieszka i Wojtek chcą schudnąć! Obydwoje podjęli się wyzwania, co z pewnością da jeszcze większe rezultaty, kiedy para będzie się wzajemnie wspierać.

Instagram

Małżonkowie zamierzają ostro trenować. Przeszli również na specjalną dietę pudełkową.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama