Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się romantyczną sesją zdjęciową! "Widać w waszych oczach miłość"

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

Agnieszka i Wojtek z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się przepiękną sesją zdjęciową. Fani są zachwyceni tymi romantycznymi fotografiami, a swój komentarz pod postem zamieściła między innymi Anita z 3. edycji eksperymentu, która stwierdziła, że w oczach tej dwójki widać miłość! Koniecznie zobaczcie te śliczne zdjęcia. 

Zobacz także: Jak wyglądała noc poślubna Agi i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zobaczcie co nam zdradzili

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w romantycznej sesji zdjęciowej!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zyskali grono fanów, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych, w dalszym ciągu śledzą ich losy! Ta dwójka została przez ekspertów dobrana idealnie i od pierwszych chwil rozumiała się niemalże bez słów. Agnieszka zdecydowała się nawet przeprowadzić do swojego ukochanego już w trakcie eksperymentu. Zostawiła rodzinne miasto, rodziców, przyjaciół i pracę, aby móc stworzyć z Wojtkiem wspaniały związek. Ta decyzja - chociaż dość szybka - okazała się być jak najbardziej słuszna. Agnieszka i Wojtek są szczęśliwym małżeństwem i naprawdę z wielką przyjemnością patrzy się na miłość tej dwójki.

Ostatnio na Instagramie zarówno Agnieszki jak i Wojtka pojawiły się przepiękne zdjęcia z romantycznej sesji zdjęciowej pary. W tak odważnych ujęciach jeszcze ich nie widzieliśmy! Oczywiście pod fotografiami nie zabrakło także wzruszających wpisów. 

Nasza pierwsza sesja zdjęciowa oddała całkowicie to co praktykowaliśmy przez ostatnie prawie już półtora roku 💕
Rozmowy, rozmowy i rozmowy... gdyby nie one nie wiem czy dziś siedzielibyśmy razem na tym fotelu.
Ciężko tak zostawić swoje 30 letnie życie i wyjechać do obcego miasta, obcego „męża” i zaczynać wszystko od początku. Długie rozmowyyyy, kompromisy i wzajemnie zrozumienie w trudnych sytuacjach postawiło nas w miejscu, w którym obecnie jesteśmy. Mogę tylko być wdzięczna za to co mnie spotkało, a wszystkie kłody spod nóg uznać za lekcje życia. Najważniejsze, że RAZEM. - napisała pod fotografiami Agnieszka. 

Wpis Agnieszki zachwycił fanów, którzy w komentarzach pod postem zamieścili mnóstwo komplementów! Swój komentarz zamieściła także Anita z 3. edycji eksperymentu.

- Myślę, że widać w waszych oczach miłość i to jest najpiękniejsze w tym zdjęciu 😊❤️ życzę wam aby rozmowy się nie kończyły, chociaż czasem były też chwile milczenia i patrzenia wspólnie w niebo🌌 buziaki💙 - napisała Anita Szydłowska. 

Zobaczcie zatem te przepiękne zdjęcia z romantycznej sesji zdjęciowej Agnieszki i Wojtka! My nie możemy oderwać od nich wzroku! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasza pierwsza sesja zdjęciowa oddała całkowicie to co praktykowaliśmy przez ostatnie prawie już półtora roku 💕 Rozmowy, rozmowy i rozmowy... gdyby nie one nie wiem czy dziś siedzielibyśmy razem na tym fotelu. Ciężko tak zostawić swoje 30 letnie życie i wyjechać do obcego miasta, obcego „męża” i zaczynać wszystko od początku. Długie rozmowyyyy, kompromisy i wzajemnie zrozumienie w trudnych sytuacjach postawiło nas w miejscu, w którym obecnie jesteśmy. Mogę tylko być wdzięczna za to co mnie spotkało, a wszystkie kłody spod nóg uznać za lekcje życia. Najważniejsze, że RAZEM. @phile_wedventuree #ślubodpierwszegowejrzenia #miłość #kocham #doswiadczenie #zrozumienie #kraków #nowydom #sesjazdjeciowa #rozmowy #wsparcie #para #małżeństwo

Post udostępniony przez Agnieszka Łyczakowska (@agnieszka_lyczakowska)

Wojtek na swoim Instagramie również pochwalił się efektami tej pięknej sesji! Jak oni się kochają! 

Wojtek i Agnieszka tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo, które poznało się na planie 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Instagram

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01