Agnieszka Hyży
ONS

Agnieszka Hyży stanęła przed kolejnym wyzwaniem! Gwiazda założyła magazyn. O czym będzie?

Agnieszka Hyży
ONS

Agnieszka Hyży została redaktor prowadzącą pisma "Wedding Show"! Dziennikarka nad tym pismem pracowała od roku, dlatego w ostatnim czasie zniknęła z salonów, bo poświęciła się pracy. 

To będzie elegancki magazyn, w którym każda panna młoda znajdzie cenne wskazówki i sprawdzone adresy. Chciałabym odczarować myślenie o ślubach i weselach w kategoriach przaśnej rozrywki – mówi Agnieszka Hyży.

Pierwszy numer „Wedding Show” ma się ukazać już w połowie maja, a Agnieszka będzie pełnić funkcję redaktor prowadzącej. Co będzie wyróżniało to pismo od innych, dostępnych na rynku?

Zależy mi, żeby do tematu podejść kompleksowo. Będą praktyczne porady, ale chcemy także rozbudować sekcję „Psychologia i seksuologia”, by każda dziewczyna, która sięgnie po nasz magazyn, miała poczucie, że piszemy o jej życiu i o jej problemach – tłumaczy Agnieszka.

Kilka miesięcy temu Agnieszka Hyży świadomie zrezygnowała z części obowiązków w telewizji, unikała też bywania na salonach. Zrobiła to nie tylko dlatego, że pracowała nad pismem. Miała też inny powód.

Musiałam się wyciszyć. Medialne zamieszanie wokół naszej rodziny dało nam się mocno we znaki – zdradziła w rozmowie z magazynem „Flesz” Agnieszka.

Dziennikarka miała na myśli medialną burzę, która rozpętała się po tym, jak Maja Hyży w nieautoryzowanym wywiadzie, opublikowanym przez jeden z tygodników, zarzuciła byłemu mężowi Grzegorzowi Hyżemu, m.in. to, że nie zajmuje się dziećmi i płaci zbyt niskie alimenty.

Jak donosi „Flesz”, Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży czuli, że nie tylko oni, ale także dzieciaki potrzebują więcej uwagi i spokoju, dlatego dziennikarka postanowiła więcej czasu spędzać w domu. Okazało się, że była to bardzo dobra decyzja. Rodzinna atmosfera się poprawiła, a ona miała czas, żeby popracować nad swoim magazynem.

 

Czy to znaczy, że zajmie się teraz wyłącznie biznesem ślubnym – prowadzeniem gazety, targów dla narzeczonych i… zrezygnuje z pracy w Polsacie? Przeczytasz we „Fleszu”.

 

Przeczytaj także: Agnieszka i Grzegorz Hyży wezmą drugi ślub?

 

Agnieszka Hyży poprowadzi magazyn "Wedding Show" o tematyce ślubnej.

Agnieszka Hyży w obcisłej sukience

Agnieszka i Grzegorz Hyży chcieli się wyciszyć po medialnej burzy.

Agnieszka i Grzegorz Hyży
FB

Agnieszka i Grzegorz Hyży chcieli zadbać o spokój swoich dzieci.

Agnieszka Hyży Grzegorz Hyży na spacerze z dziećmi

Więcej na temat Agnieszka Hyży
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39