East News

Agnieszka Hyży o ślubie z Grzegorzem za granicą. Dlaczego ma żal do fanów?

East News

 

Agnieszka Hyży cztery lata temu stanęła na ślubnym kobiercu. Dziennikarka wyszła za mąż za Grzegorza Hyżego. Zarówno dla wokalisty jak i dla prezenterki był to już drugi ślub. Małżeństwo nie zdecydowało się na ceremonię w błysku fleszy w Polsce. Wyjechało do Włoch, aby tam w spokoju wyznać ukochanemu miłość. Czy ślub za granicą był dobrym pomysłem? Przeczytajcie, co powiedziała Agnieszka. 

Agnieszka Hyży o ślubie

 

Agnieszka Hyży o swoim drugim ślubie opowiedziała w wywiadzie dla magazynu "Gentleman". 33-latka wcześniej była żoną Mikołaja Wita. Małżeństwo trwało tylko 3 lata. Para doczekała się jednej córeczki, Marty. Wchodząc w nowy związek zarówno dziennikarka jak i Grzegorz Hyży byli wolni. Niemniej jednak Agnieszka od lat obwiniana jest o rozpad pierwszego małżeństwa wokalisty.

Maja Hyży po rozstaniu nie znalazła jeszcze miłości. Piosenkarka wychowuje dwójkę dzieci z małżeństwa z Grzegorzem. 

Wyjechaliśmy z Grześkiem z Polski tylko w gronie najbliższych. Nie udało nam się niestety uciec całkiem, bo polscy turyści uchwycili nas w obiektywie, jak byliśmy z rodziną, już po ślubie, w Rzymie na Kapitolu – powiedziała Agnieszka.

I dodała, że zależało jej na ślubie za granicą, ponieważ miało to związek z wychowaniem. 

Jestem wychowana dość konserwatywnie, a to był mój drugi ślub. Nie bardzo było z czym się afiszować. Z szacunku do dzieci, do byłych małżonków - mówiła.

Agnieszka wyznała, że ma żal do mediów o zdjęcia z jej drugiego ślubu, które znalazły się w kolorowej prasie. Dodała również, że dzieci Grzegorza są jej bardzo bliskie. Co potwierdziła ostatnio Maja Hyży na swoim Instagramie, mówiąc że ma kontakt z dziennikarką. 

Nie pamiętają innego życia, innego układu niż ten, w którym funkcjonujemy. Wiesz, my zbudowaliśmy dość specyficznie naszą relację – nie mieliśmy możliwości randkowania, po kilku spotkaniach musieliśmy podjąć decyzję, co dalej - zakończyła.

Czy para doczeka się wspólnego potomstwa? Życzymy im wszystkiego najlepszego!

 

Asortyment dla kobiet, mężczyzn i dzieci za mniej niż myślisz. Wydawaj mniej, wchodząc na stronę Peek and Cloppenburg kupony rabatowe.

 

Zobacz też: Maja Hyży ma kontakt z Agnieszką Hyży?! Jej odpowiedź jest zaskakująca!

 

Agnieszka Hyży od 4 lat jest żoną Grzegorza Hyżego 

fot: Instagram

Para nie ma wspólnych dzieci 

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży na Fryderykach
ONS.pl

Więcej na temat Grzegorz Hyży Agnieszka Hyży
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47