W miniony weekend Agnieszka Hyży ogłosiła, że została mamą po raz drugi! Prezenterka Polsatu pokazała wzruszające zdjęcie z maleństwem, które opisała:

Reklama

Bardzo długa podróż za nami …????Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć. RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie …. Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO - napisała Agnieszka na Instagramie.

Teraz imię dziecka zdradził szczęśliwy tata, Grzegorz Hyży!

Zobacz także: Agnieszka Hyży została mamą. Pokazała piękne zdjęcie maleństwa

Grzegorz Hyży zdradził imię dziecka!

Agnieszka i Grzegorz są małżeństwem od 2015 roku. Od lat starali się o wspólne potomstwo, mają bowiem dzieci z poprzednich związków. Agnieszka Hyży jest mamą 8-letniej Marty (z małżeństwa z Mikołajem Witem), zaś Grzegorz Hyży jest tatą bliźniaków, Wiktora i Alexandra (z małżeństwa z Mają Hyży). Dziś wokalista oraz prezenterka Polsatu są także szczęśliwymi rodzicami małego... Leona! Takie właśnie imię otrzymał synek artysty! Hyży na swoim Instagramie dodał piękną fotkę z chłopcem.

Zobacz także

Pod postami Agnieszki i Grzegorza pojawiła się cała masa pozytywnych komentarzy i gratulacji od gwiazd!

Jakoś ciąże innych lecą szybciej niż nasze własne???? Całuję Was i gratuluję z całego serca❤️ - napisała Agnieszka Włodarczyk

AGUŚ Kochana GRATULACJE Z CAŁEGO SERCA ❤️❤️❤️❤️ dla Ciebie, Szczęśliwa Mamusiu NARESZCIE ????????????????????❤???? Dla Was - SZCZĘŚLIWA Rodzinko ???? - dodała Kasia Skrzynecka

Serdeczne gratulacje ❤️ Cieszymy się z Wami????????❤️ - napisał Krzysztof Ibisz.

Zobacz także: Agnieszka Hyży o straconych ciążach. Wspomina o Grzegorzu Hyżym: "Przepracował w samotności"

Podlewski/AKPA
Reklama

Agnieszka i Grzegorz długo starali się o dziecko:

Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu ???????? - napisała kilka miesięcy temu Agnieszka, informując fanów o ciąży.

Mateusz Jagielski/East News
Reklama
Reklama
Reklama