Agnieszka Hyży w zielonej sukience
East News

Agnieszka Hyży woli spędzać Sylwestra w pracy? "Nigdy nie byłam fanką spędzania go na hucznej imprezie"

Agnieszka Hyży w zielonej sukience
East News

Agnieszka Hyży woli spędzać Sylwestra w pracy niż ze znajomymi na domówce? Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach to będzie 10. impreza tego typu, którą poprowadzi Agnieszka Hyży. Okazuje się, że dziennikarce bardzo pasuje witanie Nowego Roku na scenie z publicznością i artystami. Gwiazda przyznała, że nie bardzo lubi bawić się na domówkach w sylwestrową noc:

To mój 10. sylwester z telewizją Polsat. Nie pamiętam innego sylwestra niż tego spędzonego na scenie. Na szczęście nigdy nie byłam fanką spędzania tego dnia na hucznej zabawie. Miło wspominam te pierwsze sylwestry, gdy miało się naście lat i w licealnym towarzystwie bawiliśmy się po raz pierwszy bez rodziców. Ale później było już gorzej. Dlatego z radością spędzam go na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Te emocje, te tysiące ludzi pod sceną i miliony przed telewizorami z którymi żegnamy stary rok i wchodzimy w nowy. Wszystko to jest dużo bardziej przyjemne, niż impreza na siłę - wyznała.

Agnieszka Hyży poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów

W tym roku dziennikarka będzie obchodziła jubileusz! W końcu po raz 10. poprowadzi huczną imprezę sylwestrową, którą zawsze śledzą miliony Polaków. Tegoroczny koncert odbędzie się w Katowicach i będzie transmitowany w telewizji Polsat już od godziny 20. Kto wystąpi na scenie? Nie zabraknie Sylwii Grzeszczak, Kamila Bednarka czy Beaty Kozidrak. Oprócz nich katowicka publiczność i Polacy przed telewizorami będą mogli posłuchać zespołów Feel i Enej.

 

Zobacz: Agnieszka Hyży zdradziła, jak spędzi święta z mężem! Czy będą towarzyszyły im dzieci Grzegorza?​

 

Agnieszka Hyży nie lubi spędzać Sylwestra na domówce

Agnieszka Hyży
ONS

 

W tym roku dziennikarka po raz 10. poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów

Agnieszka Hyży
ONS

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13