Agnieszka Filochowska opublikowała w sieci nowe, piękne zdjęcie swojego ukochanego dziecka. Syn uczestników drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" skradł serca internautów! Tomek ma już ponad trzy latka i jest już dużym chłopcem. Musicie zobaczyć jego najnowszą fotkę, Tomek to prawdziwy słodziak!

Reklama

Agnieszka Filochowska pokazała syna

Agnieszka i Robert Filochowscy to zdecydowanie jedna z najsympatyczniejszych par, które poznały się na planie programu "Rolnik szuka żony". Para wzięła udział w drugiej edycji hitu prowadzonego przez Martę Manowską i byli pierwszymi uczestnikami, którzy stanęli na ślubnym kobiercu. Ślub Agnieszki i Roberta odbył się wiosną 2016 roku, a rok później na świecie pojawiło się ich dziecko. Dziś synek pary ma już ponad trzy latka i jest już dużym chłopcem! Ostatnio dumna mama opublikowała w sieci jego nowe zdjęcie.

Internauci są zachwyceni widokiem synka Agnieszki i Roberta Filochowskich!

- Pięknie, naturalnie, bez udawania.......tak trzymać ????????????
- Jaki śliczny chłopczyk ????
- cudny synuś jaki już duży zdecydowanie za szybko ten czas leci ????????
- Śliczny chłopiec. Napewno pociecha dla rodziców ????- komentują internauci.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie małego Tomka. Synek Agnieszki i Roberta Filochowskich skradł również nasze serca. Spójrzcie tylko na jego piękne oczy!

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zmaga się z hejtem! Pokazała jedną z takich przykrych wiadomości...

Zobacz także

Agnieszka Filochowska pokazała zdjęcie synka.

Synek Agnieszki i Roberta z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" wiosną skończył trzy latka.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama