Agnieszka Dygant pokazała siostrę Agnieszka Dygant pokazała siostrę ​Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant na planie Listy do M. 3 Olga Bołądź, Kasia Warnke, Patryk Vega, Agnieszka Dygant, Marieta Żukowska Agnieszka Dygant na premierze Pitbulla
Agnieszka Dygant pokazała siostrę
1/5
Agnieszka Dygant pokazała siostrę

Agnieszka Dygant pokazała siostrę na Instagramie. Gwiazda najnowszego filmu "Botoks" Patryka Vegi jest coraz aktywniejsza na swoim Instagramie. Aktorka dzieli się z fanami swoim życiem, głównie zawodowym, ale także prywatnym. Dzięki temu zobaczyliśmy, jak wygląda jej siostra, Natalia!

Agnieszka Dygant pokazała siostrę!

Natalia jest 17 lat młodsza od Agnieszki (ma 27 lat, z kolei Dygant - 44). Nie jest związana z show-biznesem. Fotka gwiazdy szybko zdobyła tysiące lajków i pozytywnych komentarzy, gdyż aktorka pierwszy raz pokazała Natalię światu. Dziewczyny, mimo różnicy wieku, mają ze sobą świetny kontakt:

Ma­my świet­ny kontakt, lu­bi­my ze so­bą prze­by­wać, roz­ma­wiać. Je­stem zachwy­co­na, że wy­ro­sła na tak rewe­la­cyj­ną mło­dą ko­biet­kę. Na­ta­lia ma inny cha­rak­ter. W jej wie­ku nie mia­łam ta­kiej si­ły prze­bi­cia i spokoju. Ta­ka zdro­wa, nor­mal­na dziew­czy­na, bez kom­plek­sów. Mamy podobny uśmiech, szerokodziąsłowy, jak go nazywam. A co do charakteru, myślę, że Natalia jest ode mnie znacznie bardziej asertywna. - mówiła jakiś czas temu w VIVIE! 

Zobaczcie siostrę Agnieszki Dygant! 

Zobacz: Agnieszka Dygant przefarbowała włosy! Bardzo wiosenna metamorfoza! Jak wam się podoba? 

2/5
Agnieszka Dygant pokazała siostrę
East News

Agnieszka Dygant jest zachwycona młodszą siostrą. Jej fani - również! Czy Natalia jest do niej podobna? 

3/5
​Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant na planie Listy do M. 3
Instagram

Agnieszkę Dygant już niedługo będziemy mogli oglądać w "Listach do M.3" oraz w filmie "Botoks'! 

4/5
Olga Bołądź, Kasia Warnke, Patryk Vega, Agnieszka Dygant, Marieta Żukowska
Facebook/Patryk Wega

Agnieszka Dygant ceni swoją prywatność, ale na swoim Instagramie pokazuje mnóstwo zdjęć! 

5/5
Agnieszka Dygant na premierze Pitbulla
ONS
Więcej na temat Agnieszka Dygant