Agnieszka Chylińska na planie programu Mam Talent
ONS

Agnieszka Chylińska planuje kolejną ciążę? Gwiazda skomentowała plotki!

Agnieszka Chylińska na planie programu Mam Talent
ONS

Agnieszka Chylińska planuje czwarte dziecko? Wokalistka jest już matką trójki dzieciaków - Ryszarda, Estery i Krystyny, ale jak wynika z informacji jednej z gazet, Agnieszka myśli o powiększeniu rodziny. W piśmie pojawiły się nawet wypowiedzi Chylińskiej na ten termat, ale jak się okazuje - gwiazda nie planuje wcale kolejnej ciąży. Napisała o tym na Facebooku.

Agnieszka Chylińska planuje kolejne dziecko?

Znowu kolejne pismo, które RZEKOMO przeprowadziło ze mną wywiad, wie lepiej co słychać u mnie i mojej macicy… Natychmiast „życzliwe” portale podały temat dalej. Ech… żenujące. Niedługo Święta. Może chociaż karp przemówi ludzkim głosem - napisała Agnieszka Chylińska na Facebooku. 

Agnieszka pracuje obecnie nad nowym albumem, którego premiera była już przekładana, ale ostatecznie płyta ma się ukazać w przyszłym roku. Gwiazda zrobiła sobie długą przerwę od muzyki, bo jej ostatni album „Modern Rocking” ukazał się sześć lat temu. Zajęła się rodziną oraz pisaniem książek. Czy powrót na scenę uda się Agnieszce? Czekacie na jej nową płytę?

 
 
Agnieszka Chylińska na 8. finale Mam Talent
Agnieszka Chylińska w czarnej sukience na 8. finale Mam Talent
ONS
Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak w finale Mam Talent
Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak pozują do zdjęć w finale Mam talent
Eastnews
Agnieszka Chylińska na promocji czwartej książki
Agnieszka Chylińska w dżinsach i czarnym swetrze
ONS

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05