Agnieszka Chylińska w niebieskiej koszulce z żółtym napisem OK!
East News
Newsy

Agnieszka Chylińska ma już dość! W "Dzień Dobry TVN" apelowała do polityków! 

Agnieszka Chylińska ma już dość! W "Dzień Dobry TVN" apelowała do polityków! 

Agnieszka Chylińska podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" skomentowała obostrzenia dotyczące organizowania koncertów w Polsce. W związku z pandemią koronawirusa władze zdecydowały, że artyści mogą koncertować, ale tylko w plenerze i tylko dla 150 osób. Z pomysłem rządzących nie zgadza się Agnieszka Chylińska, która po kilku miesiącach przerwy w pracy, chciałaby wrócić na scenę. Sprawdźcie, co powiedziała gwiazda!

"Mam talent": Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnikowi. To nowy hit YouTube'a! 

Agnieszka Chylińska apeluje do władz

Agnieszka Chylińska podczas rozmowy z prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" mówiła o swojej najnowszej książce dla dzieci, którą napisała podczas "narodowej kwarantanny". Artystka przed kamerami zdradziła również, jak odnalazła się w tym trudnym dla wszystkich czasie. 

Myślę, że to był szczególnie trudny czas dla rodziców dzieci, bo nagle w tym ferworze spraw czas się zatrzymał. Nagle wylądowałam z dziećmi w domu i trzeba było z nimi być, przyjrzeć się im i odkrywać to macierzyństwo na nowo, takie w pełnym wymiarze- mówiła Agnieszka Chylińska. Z czasem po prostu się na to otworzyłam i okazało się, że mam naprawdę świetną rodzinę, mam fantastyczne dzieci. Radziliśmy sobie wszyscy razem- dodała. 

Podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Chylińska zwróciła również uwagę na sytuację osób z show-biznesu, które wciąż mają ograniczoną mozliwość powrotu do pracy. 

Szczerze mówiąc zazdroszczę piłkarzom, Ekstraklasie, że już mają swoich kibiców- mówiła w "DDTVN". (...) Wiadomo, w obliczu choroby czy pandemii nie dyskutujemy. Tylko w momencie, kiedy jedni już mogą pracować, a my nie możemy no to pojawia się to pytanie. Bo kiedy wszyscy siedzieliśmy w domach oczywiście nie było dyskusji na ten temat, a teraz chcemy powrócić do pracy. Ja nie mówię w imieniu tzw. gwiazd. Ja mówię w imieniu kierowców, osób, które się gwiazdami zajmują – agentów, managerów i technicznych. Ci ludzie są bez pracy, mają na utrzymaniu rodziny, więc jeśli już można coś ruszyć, to my byśmy bardzo już chcieli powrócić, a to publiczność zdecyduje czy kupi ten bilet.

Przypominamy, że obostrzenia dotyczące koncertów w ostrych słowach skomentował ostatnio również Michał Wiśniewski. Myślicie, że apele gwiazd przyniosą skutek?

Zobacz także: Wściekły Michał Wiśniewski: "Traktuje się nas jak bydło"! Mocne nagranie lidera Ich Troje

Agnieszka Chylińska apelowała do władz w sprawie koncertów w Polsce.

Agnieszka Chylińska w niebieskiej koszulce z żółtym napisem OK!
East News

Artystka w "Dzień Dobry TVN" pojawiła się koszulce z napisem "OK! Otwieramy koncerty".

Agnieszka Chylińska w niebieskiej koszulce z żółtym napisem OK!
East News

 

Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska
Newsy
Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska! To największa metamorfoza w polskim show-biznesie!
Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska! To największa metamorfoza w polskim show-biznesie!

Kobieta kameleon, królowa łez, głos pokolenia, artystka wiecznie poszukująca - taka właśnie jest Agnieszka Chylińska, która dziś świętuje swoje 44. urodziny. Z tej okazji przypominamy, jak zmieniła się przez lata królując na polskiej scenie muzycznej! Jej metamorfozy szokowały, budziły zdziwienie, ale i podziw! Zobaczcie sami! A dla Agnieszki najlepsze życzenia! Zobacz także:  Agnieszka Chylińska to "Królowa łez", ale i królowa metamorfoz! Zobacz, jak zmieniała się przez lata!

Wraca Wakacyjna trasa dwójki
Newsy
Artyści walczą o możliwość koncertowania, tymczasem TVP wraca z wakacyjną trasą. Gwiazdami Zenek Martyniuk i Cleo
Rusza wakacyjna trasa Dwójki z Cleo i Zenkiem. Nowa formuła koncertów TVP! Kiedy emisja?

W niedzielę, 28 czerwca w TVP 2 wystartuje kolejna seria koncertów w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki". Tym razem pierwszy koncert odbędzie się 2 w Nowym Targu. Ze względu na pandemię koronawirusa w Polsce ma zmienioną formułę - widownia zgromadzona pod sceną wysłucha wykonawców w swoich samochodach. Kto na nim zaśpiewa? Zenek Martyniuk gwiazdą koncertu TVP 2 Wśród gwiazd, które wystąpią na koncercie TVP 2 w niedzielę są m.in. Piękni i Młodzi, Cleo, Zenek Martyniuk, Mateusz Mijał czy Czerwone Gitary. W trakcie całej trasy koncertowej zobaczymy również Marylę Rodowicz, Anię Wyszkoni, Łzy, Stachurskiego, Blue Cafe, Bayer Full czy Modern Talking. Co z pozostałymi koncertami innych artystów? Kilka tygodni temu powstała inicjatywa "OK!" czyli "Otwieramy koncerty"! Jest to wielki apel artystów do rządzących, którzy nie czują się równo traktowani przez to, że nie mogą grać koncertów (a odbywają się m.in. wydarzenia sportowe czy wiece kandydatów na prezydenta, gdzie nikt nie utrzymuje dystansu): Covid-19 pokrzyżował nasze plany, zarówno prywatne jak i zawodowe. Od połowy marca nie gramy dla Was koncertów, zostały odwołane trasy, festiwale. Nasza branża bardzo dotkliwie odczuwa skutki wirusa. Jako pierwsza została pozbawiona możliwości pracy. Teraz, kiedy inne sektory biznesu są odmrażane, sportowe areny mogą wypełniać się publicznością (obecnie nawet do 10 tys. osób na jednym meczu), a w mediach obserwujemy kilkutysięczne zgromadzenia, my także chcemy wrócić do pracy. Żądamy równego traktowania! - czytamy na stronie akcji.  Akcję poparła cała plejada największych polskich gwiazd,  m.in. Justyna Steczkowska, Kayah, Pectus, Grzegorz Hyży, Anita Lipnicka, Enej Kasia Nosowska, Monika Brodka, Natalia...

Kayah, Dawid Kwiatkowski - akcja "Otwieramy koncerty"
East News
Newsy
Kayah, Kwiatkowski, Markowska i inni zagrali na ulicy! Apelują do rządu: "Chcemy wrócić do pracy!"
Kayah, Kwiatkowski, Markowska i inni zagrali na ulicy! Apelują do rządu: "Chcemy wrócić do pracy!"

Dziś niedaleko Pałacu Prezydenckiego w Warszawie odbył się protest artystów. Zorganizowali happening, który miał zwrócić uwagę na to, jak wielu muzyków, poprzez wprowadzone i wciąż nie zdjęte obostrzenia dotyczące koncertów oraz imprez masowych, straciło możliwość zarobku. Wydarzenie odbyło się bez wcześniejszego nagłośnienia ich mediach. Na ulicę wyszło wielu topowych artystów m. in. Kayah , Dawid Kwiatkowski , Majka Jeżowska, Tomasz Karolak, Patrycja Markowska, Ruda z Red Lips, Sławomir i Kajra oraz wielu innych. Happening w ramach akcji "Otwieramy koncerty" odbył się na Placu Zamkowym w Warszawie. Artyści zagrali na ulicy jak uliczni grajkowie. Zobacz także:  Agnieszka Chylińska ma już dość! W "Dzień Dobry TVN" apelowała do polityków! Happening artystów pod Pałacem Prezydenckim. O co chodzi z akcją "Otwieramy koncerty!" Na długo zapamiętamy sytuację, która miała miejsce na świecie z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Wiosną gospodarka zamarła a przedsiębiorcy zanotowali olbrzymie straty. Rząd powoli znosił obostrzenia, jednak te dotyczące np. koncertów wciąż obowiązują, a artyści występujący na scenach oraz ich współpracownicy, nie mają możliwość zarobków. Wiosną odwołano koncerty i wszelkie imprezy masowe. Artyści zwracają uwagę na problem, który ich dosięgnął. Stracili swoje główne źródła dochodów i nie mogą wrócić do pracy.  Koncert, to olbrzymie przedsięwzięcie. Byście mogli szaleć lub wzruszać się pod sceną, wszystko musi działać jak świetnie zaprojektowana maszyna. By tak było otaczam się profesjonalistami, osobami, bez których żaden koncert nie mógłby się odbyć. To muzycy, realizatorzy światła, dźwięku, wizualizacji, technicy,...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner