Agata Passent rozwodzi się z mężem
ONS

Show-biznes kocha romanse, nowe pary na salonach i huczne śluby. Ale nic nie wzbudza tylu emocji, co czasami równie huczne rozwody. W mijającym roku w polskim show-biznesie również nie brakowało głośnych rozstań, choć tytuł "pierwszeństwa" w tej kategorii należy się chyba Hubertowi Urbańskiemu, którego rozwód przebiegł w wyjątkowo nieelegancki sposób. Przypomnijmy: "To jego strategia biznesowa"

To jednak nie koniec, bowiem szykuje się kolejne rozstanie. Jak donosi "Show", tym razem w sali rozpraw mają się spotkać Agata Passent i Wojciech Kuczok. Para poznała się zaledwie dziewięć miesięcy temu, a trzy miesiące później była już małżeństwem. Ekspresowe uczucie najwyraźniej zaowocuje równie ekspresowym rozstaniem, bo córka Agnieszki Osieckiej nie zamierza zwlekać z pozwem rozwodowym. Ona jednak zdaje się będzie tym faktem najmniej zaskoczona.

Co dzień zastanawiamy się, że to cud, że jeszcze się nie rozwodzimy. Nie znam dwojga tak niedobranych ludzi - powiedziała niedawno w wywiadzie dla "Twojego Stylu".


Passent w wywiadzie nie żartowała, a show-biznes jest świadkiem kolejnego rozwodu. Warto pobierać się po tak krótkim czasie znajomości?

Zobacz: Maja i Grzegorz Hyży z X-Factor rozwodzą się!

Agata Passent i inne gwiazdy testują ekologiczny samochód: