Powstanie film o Kubie Błaszczykowskim? Tak przynajmniej twierdzi Agata Młynarska, która jest zachwycona piłkarzem. Dziennikarka i była gwiazda Telewizji Publicznej za pośrednictwem Facebooka skomentowała udział reprezentacji Polski na EURO 2016 i podziękowała piłkarzom za wielkie emocje. Agata Młynarska nie ukrywa, że największe wrażenie zrobił na niej właśnie Kuba Błaszczykowski.

Reklama

Nie mogę przestać myśleć o Kubie Błaszczykowskim i naszych chłopakach. Kuba jest dla mnie absolutnym gigantem, jego historia to gotowy scenariusz na film i zapewne taki powstanie. Klasa i styl w jakim zmierzył się na naszych oczach z brakiem szczęścia budzą mój największy podziw! Jego waleczność i siła w pokonywaniu samego siebie powinny być dla nas przykładem. Zresztą wszyscy nasi piłkarze z drużyny Nawałki to klasa, radość, moc, styl, profesjonalizm waleczność i uroda!!!
Chłopaki-wielkie dzięki, respekt i szacunek za Waszą robotę!- napisała gwiazda.

Okazuje się, że Kuba Błaszczykowski zachwycił nie tylko Agatę Młynarską. Pod wielkim wrażeniem piłkarza jest również Dorota Wróblewska. Modowa ekspertka nie ukrywa, że Kuba skradł jej serce. Wróblewska udostępniła na portalu społecznościowym wzruszające nagranie z powitania Błaszczykowskiego w jego rodzinnym mieście Truskolasy.

Błaszczykowski ma w sobie coś, co najbardziej jest cenne i doceniane przez ludzi.
Ten facet nie pozuje tylko robi swoje i jest sobą.

Dociera do społeczeństwa w sposób NATURALNY, bez zbędnego pozowania.
Strzela "gola" prosto w serca.
W moje również, mimo, że nie jestem fanką piłki nożnej.
Dla mnie nr 1!
Uwielbiam Błaszczykowskiego.
Taka sytuacja- napisała Dorota Wróblewska.

Zgadzacie się z Agatą Młynarską i Dorotą Wróblewską? Wy również jesteście zachwyceni Kubą Błaszczykowskim? My bardzo! I nie ukrywamy, że chętnie obejrzymy film o piłkarzu!

Zobacz także: Rzut karny Błaszczykowskiego powinien BYĆ POWTÓRZONY? Majdan: "Przepis wyraźnie mówi, że..."

Zobacz także

Agata Młynarska zachwycona Kubą Błaszczykowskim.

Facebook

Piłkarz skradł serce Doroty Wróblewskiej.

Facebook

Czy powstanie film o piłkarzu?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama