Agata Duda w spódnicy z Zary za 199 zł
Instagram
1/4
Agata Duda w spódnicy z Zary za 199 zł
Instagram

 

Agata Duda pojawiła się ostatnio na kiermaszu charytatywnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Małżonków Szefów Misji Dyplomatycznych. Pierwsza Dama zazwyczaj zakłada eleganckie sukienki, ale tym razem wybrała zestaw złożony z czarnej bluzki i spódnicy w kratę. Dużym zaskoczeniem jest fakt, że spódnica w supermodną kratę pochodzi z topowej sieciówki i kosztuje 199 zł!

Zobaczcie, gdzie można kupić spódnicę w kratę, którą założyła Agata Duda i czy jest jeszcze dostępna...

 

 

 

Zobacz: Agata Duda tym razem nie zachwyciła! Spójrzcie na najnowszą stylizację pierwszej damy!

2/4
Agata Duda w spódnicy z Zary za 199 zł
Instagram

 

Na kiermaszu charytatywnym Agata Duda pojawiła się w stonowanej, ale nawiązującej do klimatu świątecznego, stylizacji. Czarną bluzkę zestawiła z rozkloszowaną spódnicą w kratę. Ten model pochodzi z Zary i kosztuje 199 zł! Dobra wiadomość jest taka, że spódnica jest jeszcze dostępna. Warto pamiętać, że czerwona krata to najgorętszy trend w tym sezonie i idealnie nadaje się do tworzenia świątecznych zestawów. 

Zobaczcie, które  gwiazdy też wybierają stylizacje w czerwoną kratę!

3/4
Księżna Kate
East News

 

Niedawno w podobnej stylizacji mogliśmy zobaczyć księżną Kate. Trzeba przyznać, że jest to zestaw, w którym praktycznie każda kobieta będzie wyglądała dobrze. Nasze polskie gwiazdy też pokochały kratę, sprawdźcie, kto nosi ją w wersji total look!

4/4
Doda

 

Doda ostatnio zaskoczyła swoją metamorfozą. Gwiazda przedłużyła włosy i teraz sięgają jej, uwaga... do pasa! Artystka zaprezentowała się w supermodnym garniturze w czerwoną kratę marki Epuzer. 

A czy Wy macie już w swojej szafie ubrania w czerwoną kratę?

Więcej na temat Agata Duda