Agata Duda na imprezie charytatywnej Choinki Jedynki
East News

Agata Duda może liczyć na sztab stylistów przy wyborze swoich kreacji? Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że oprócz specjalistki od wizerunku, która pracuje w Kancelarii Prezydenta, Pierwszej Damie w modowych wyborach pomaga jej... córka! O tym, że Kinga Duda doradza swojej mamie zdradził projektant z którym współpracuje żona prezydenta.

 

Kinga Duda pomaga swojej mamie w wyborze stylizacji

Paweł Kuzik, projektant którego kreacje nosi Agata Duda zdradził, jak zaczęła się jego współpraca z żoną Andrzeja Dudy i jak poznał córkę prezydenckiej pary. Projektant w rozmowie z portalem innpoland.pl opowiedział o współpracy z Agatą Dudą. Projektant nie ukrywa, że był zaskoczony wiadomością z Kancelarii Prezydenta.

Kiedy dostałem maila z Kancelarii Prezydenta z pytaniem, czy w Warszawie można obejrzeć moje ubrania, podejrzewałem żart kolegi. Ale profesjonalnie odpisałem i tak zaczęła się współpraca. Umówiliśmy się na konkretną datę i pod pracownię zajechały auta Biura Ochrony Rządu- przyznał w rozmowie z portalem. 

Okazuje się, że kreacje obejrzała specjalistka od wizerunku i córka prezydenckiej pary. Kinga Duda wybrała kilka sukienek, które zawiozła swojej mamie. 

Panie spędziły u mnie sporo czasu, wszystko w bardzo miłej atmosferze. Okazało się, że sukienki bardzo przypadły do gustu pani prezydentowej i dostałem propozycję stałej współpracy- zdradził projektant. 

Jak informuje INN:Poland Paweł Kuzik w swojej ofercie ma sukienki, których ceny zaczynają się już od 129 złotych. 

 

Podoba się Wam styl ubierania Agaty Dudy?

 

Zobacz także: KINGA DUDA W KRWISTEJ CZERWIENI NA BALU UNIWERSYTECKIM. SUKIENKA PIĘKNA, ALE UWAGĘ ZWRACA COŚ INNEGO...

 

Agata Duda może liczyć na pomoc swojej córki przy wyborze swoich stylizacji.

Agata Duda w sukience od Pawła Kuzika
Grzegorz Jakubowski/KPRP

Kinga Duda doradza swojej mamie?

Kinga Duda
East News

Więcej na temat Agata Duda