Agata Buzek na okładce MaleMEN
Facebook

Okładki najpopularniejszych w Polsce pism zawsze wywołują sporo zamieszania. Czasami ingerencja grafików sprawia, że osoba, która pozuje do zdjęcia, jest nie do poznania, bądź wygląda na o wiele młodszą lub starszą niż w rzeczywistości. Przesadny retusz czasem nie wychodzi gwiazdom najlepiej. Przypomnijmy: Górniak nie miała jeszcze tak złego retuszu. Diwa straszy na okładce gazety

Dziś do sieci trafiła również okładka luksusowego magazynu dla mężczyzn - MaleMEN. Na okładce możemy podziwiać... Na pierwszy rzut oka, ciężko stwierdzić kogo. Pierwszym skojarzeniem dla większości był Mateusz Maga - kontrowersyjny uczestnik Top Model. Jednak po dokładnym przyjrzeniu się można dostrzec, że na zdjęciu pozuje Agata Buzek. Aktorka wystylizowana jest na androgenicznego mężczyznę. Trzeba przyznać, że fotografia robi wrażenie. Czy gwiazda nie wygląda jednak na niej zbyt męsko?

A jak wam się podoba okładka?

Zobacz: Buzek poniża królowe imprez: Poniżające i denerwujące. Szlag was trafił!Agata Buzek podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni: 

Więcej na temat zgadnij kto to?