Agata Buzek Robert Pattinson
East News

Agata Buzek i Robert Pattinson... razem?!

Agata Buzek Robert Pattinson
East News

Kariera Agaty Buzek nabiera tempa. Aktorka zagrała w kolejnej zagranicznej produkcji. Tym razem będziemy mogli zobaczyć ją u boku Roberta Pattinsona i Juliet Binoche w filmie High Life

 

Zobacz: Agata Buzek rozstała się z mężem? Jest komentarz aktorki - aktualizacja

 

Film został zaprezentowany podczas festiwalu filmowego w San Sebastian w Hiszpanii. Aktorzy promowali film nie tylko na czerwonym dywanie, ale również podczas licznych konferencji i sesji zdjęciowych. Podczas jednej z nich Agata Buzek pozowała w letniej, żółtej sukience i czarnych botkach. 

 

Z kolei stylizacja aktorki na czerwonym dywanie to czarna, długa suknia ze złotą nitką. Na uwagę zasługują fantazyjne rękawy i głęboki dekolt. Jednak to stylizacja młodej aktorki Mii Goth przyciąga największą uwagę. 

 

Jak Agata Buzek dostała rolę w filmie z Robertem Pattinsonem?

Aktorka wyznała w wywiadzie dla magazynu "Pani", że rolę dostała bezpośrednio od reżyserki filmu High Life.  Warto dodać, że Agata Buzek w filmie gra mężczyznę. 

Rolę zaproponowała mi osobiście Claire Denis, która wielokrotnie oglądała „Phaedra(s)” w Paryżu. Potem pokazała nasz spektakl Robertowi Pattinsonowi, gdy byliśmy w Londynie, a on zobaczył go jeszcze raz podczas naszej wizyty w Nowym Jorku. Na początku miałam grać inną postać, ale wszystko się zmieniło i teraz gram pilota – rolę męską w scenariuszu.

Agata Buzek na planie filmu High Life

Agata Buzek Robert Pattinson
East News

Robert Pattinson, Juliette Binoche, Mia Goth i Agata Buzek na premierze filmu High Life w Hiszpanii.

Agata Buzek Robert Pattinson
East News

 

Agata Buzek i Robert Pattinson w Hiszpanii 

Agata Buzek Robert Pattinson
East News

Więcej na temat Agata Buzek
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33