Kamil Durczok odniósł się do werdyktu komisji
ONS

Znajomi odwrócili się od Kamila Durczoka. Jego żona: "Spotkało go ogromne rozczarowanie".

Kamil Durczok odniósł się do werdyktu komisji
ONS

 

Kamil Durczok pogodził się z żoną Marianną Durczok?


Kamil Durczok w ostatnich miesiącach wycofał się zupełnie z życia publicznego. Dziennikarz nie pojawia się na salonach, ani w modnych warszawskich knajpach. Opuścił Warszawę i zamieszkał w Katowicach ze swoją żoną Marianną. Jak podaje fakt.pl, Kamil stał się domatorem i niechętnie pojawia się w miejscach publicznych.

“O ile ja znalazłam wokół siebie wiele przyjaznych osób i mogłam liczyć na swoich przyjaciół, o tyle Kamila spotkała ogromne rozczarowanie. Oprócz małej grupki osób, reszta zapadła się pod ziemię”, mówiła żona dziennikarza w rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim”.


Po tym, jak komisja TVN zajęła się sprawą molestowania w stacji, Kamil Durczok stracił posadę szefa “Faktów”. Utrata dobrego imienia i ważnej funkcji w stacji zweryfikowała wiele jego znajomości. Dziennikarz jest rozgoryczony tym, jak zachowali się jego znajomi, dlatego postanowił zupełnie wycofać się z życia publicznego i zerwać kontrakt ze wszystkimi kolegami z byłej pracy.


Teraz priorytetem są dla niego kontakty z rodziną. Dziennikarz przebywa obecnie w Sopocie, gdzie pojechał ze swoją żoną Marianną. Ich znajomi twierdzą, że afera z Kamilem zbliżyła ich do siebie i o kryzysie w małżeństwie nie ma już mowy. Kamil stracił pracę i znajomych, ale odzyskał miłość żony? Czekamy na wspólny wywiad!

 

Kamil Durczok zdjęcia rzeczy z Wprost, molestowanie, mobbing, afera, zoofiliaKamil Durczok zdjęcia rzeczy z Wprost, molestowanie, mobbing, afera, zoofiliaKamil Durczok w szpitalu

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04