Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Adele jest w ciąży!
Newsy

Adele jest w ciąży z Polakiem!

Co z jej dalszą karierą?

Adele jest w ciąży i jest to w pełni potwierdzona informacja. Właśnie na stronie internetowej gwiazdy pojawił się wpis informujący, że gwiazda za kilka miesięcy zostanie mamą. Dziecko to odważna decyzja w tak kluczowym momencie kariery Adele. Polscy fani piosenkarki mogą być dodatkowo dumni, bowiem ojcem dziecka jest Simon Konecki - Brytyjczyk o polskich korzeniach.

- Mam zaszczyt zawiadomić was, że spodziewamy się z Simonem pierwszego dziecka. Chcę wam przekazać te wieści jako pierwsza. Jesteśmy bardzo podekscytowani. Proszę wszystkich o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym dla nas czasie. Adele.

AfterParty.pl gratuluje szczęśliwej parze!

Zobacz: Shakira jest w ciąży z seksownym Gerardem Pique!


Adele i Simon Konecki - wkrótce zostaną rodzicami

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Adele rozwodzi się z mężem
East News
Newsy
To już koniec małżeństwa Adele! Piosenkarka rozstała się z mężem po 8 latach. Dlaczego?
To już koniec małżeństwa Adele! Piosenkarka rozstała się z mężem po 8 latach. Dlaczego?

Fani Adele są zaskoczeni zmianami, jakie niebawem zajdą w jej życiu. Okazuje się bowiem, że piosenkarka postanowiła rozstać się ze swoim mężem po 8 latach związku. Adele i Simon Konecki wydali oświadczenie, w którym wyjaśniają powody swojej decyzji. Czy uda im się dojść do porozumienia w kwestii opieki nad ich 7-letnim synem? Adele i Simon Konecki rozwodzą się? Adele słynie z tego, że bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Piosenkarka woli skupiać się na muzyce, którą tworzy. O tym, że artystka wyszła za mąż, jej fani dowiedzieli się przez przypadek. Adele podczas odbierania nagrody Grammy 2017 nazwała bowiem Simona Koneckiego "mężem". Niestety, okazuje się, że ten związek jest już przeszłością. W mediach gruchnęła właśnie wiadomość o rozwodzie Adele i Simona Koneckiego.  Zobacz także:  Adele przerwała występ na Grammy 2017! "Przepraszam, jeśli kogokolwiek obraziłam". Co się stało? WIDEO Adele i Simon Konecki zdecydowali się rozstać po 8 latach związku. Para wydała oświadczenie, w którym prosi między innymi o uszanowanie ich prywatności.  Adele i jej partner są w trakcie separacji. Zobowiązali się do wychowywania swojego syna wspólnie, w miłości. Jak zawsze, proszą o prywatność. Dalszych komentarzy nie będzie - czytamy w oświadczeniu przesłanym przez przedstawicieli Adele do Associated Press. Kim jest Simon Konecki? Simon Konecki jest starszy od Adele o 14 lat. Artystka jest jego drugą żoną. W 2004 roku Simon Konecki wziął ślub z Clary Fisher, znaną stylistką, z którą ma córkę. Partner Adele jest również założycielem organizacji charytatywnej Drop4Drop, która dostarcza wodę pitną do Afryki. Z związku z piosenkarką ma 7-letniego syna, Angelo.  Myślicie, że ten związek da się jeszcze uratować?...

Adele i Simon Konecki zostali rodzicami
Newsy
Adele urodziła! Ojcem dziecka jest Polak!
Syn czy córka?

Po trzech miesiącach od kiedy brytyjskie media doniosły o ciąży Adele , w końcu można oficjalnie ogłosić, że została mamą. Gwiazda urodziła syna w jednym z londyńskich szpitali. Powód do dumy mają Anglicy i... Polacy. Ojcem dziecka jest Simon Konecki, syn polskiej rodziny na emigracji. Według doniesień brytyjskich tabloidów, Adele nie chce mieszkać w swoim apartamencie w Londynie. Razem z dzieckiem i ukochanym planują przeprowadzić się do jej pięknej willi w Hove , czekają tylko na skończenie remontu. Zobacz: W takich luksusach mieszka Adele. Jest moc! Przez najbliższe miesiące Adele chce spędzić czas z rodziną. Nie planuje żadnych koncertów, ani udziału w wielkich galach. To spore wyrzeczenie w momencie kiedy na szczytach list przebojów jest jej piosenka do nowego Bonda, "Skyfall" ( posłuchaj ). AfterParty.pl gratuluje i wita na świecie :-)  

Adele rozwodzi się z mężem
East News
Newsy
Adele jest już po rozwodzie!? Wszystko zdradziła swoim przyjaciołom
Adele jest już po rozwodzie!? Wszystko zdradziła swoim przyjaciołom

Wiadomość o rozstaniu Adele z mężem Simonem Koneckim zaskoczyła wszystkich. Artystka, która od lat jest związana z show-biznesem, zawsze ukrywała swoje życie prywatne. Całkiem przypadkiem wyszło na jaw, że została żoną Simona, gdy w 2017 roku odbierała statuetkę Grammy i nazwała go swoim "mężem". Wiadomo było również, że para ma syna, ale były to właściwie jedyne informacje, które przedostały się do mediów. Nikt nie miał pojęcia, że Adele i Simon przechodzą tak poważny kryzys, że zdecydowali się rozstać.  Adele i jej partner są w trakcie separacji. Zobowiązali się do wychowywania swojego syna wspólnie, w miłości. Jak zawsze, proszą o prywatność. Dalszych komentarzy nie będzie - można było przeczytać w oświadczeniu przesłanym przez przedstawicieli Adele do Associated Press. Teraz natomiast okazuje się, że para już się rozwiodła! Adele jest już po rozwodzie Podczas gdy wszyscy czekali na rozwód artystki i jej męża oraz zastanawiali się, jak para podzieli swój majątek, bo nigdy nie podpisała intercyzy przedmałżeńskiej, para zdążyła się już rozwieść w tajemnicy przed wszystkimi!  Jak informuje "Daily Star Sunday", Adele odreagowuje małżeńskie przejścia na imprezach, na których bawi się ze swoją przyjaciółką Jennifer Lawrence. Dziewczyny chodzą do klubów w Los Angeles. I o ile Adele jest bardzo skryta przed mediami, o tyle swoim przyjaciołom zdradziła już wszystko - to właśnie Jennifer pierwsza dowiedziała się o rozwodzie.  Publicznie Adele mówi o rozstaniu tak mało, jak tylko to możliwe. Ale prywatnie otwarcie mówi, że ona i Simon Konecki już się rozwiedli. Mówiła przyjaciołom, że jej małżeństwo jest już ostatecznie zakończone - powiedział informator...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner