Adele rozwodzi się z mężem
East News

To już koniec małżeństwa Adele! Piosenkarka rozstała się z mężem po 8 latach. Dlaczego?

Adele rozwodzi się z mężem
East News

Fani Adele są zaskoczeni zmianami, jakie niebawem zajdą w jej życiu. Okazuje się bowiem, że piosenkarka postanowiła rozstać się ze swoim mężem po 8 latach związku. Adele i Simon Konecki wydali oświadczenie, w którym wyjaśniają powody swojej decyzji. Czy uda im się dojść do porozumienia w kwestii opieki nad ich 7-letnim synem?

Adele i Simon Konecki rozwodzą się?

Adele słynie z tego, że bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Piosenkarka woli skupiać się na muzyce, którą tworzy. O tym, że artystka wyszła za mąż, jej fani dowiedzieli się przez przypadek. Adele podczas odbierania nagrody Grammy 2017 nazwała bowiem Simona Koneckiego "mężem". Niestety, okazuje się, że ten związek jest już przeszłością. W mediach gruchnęła właśnie wiadomość o rozwodzie Adele i Simona Koneckiego. 

Zobacz także: Adele przerwała występ na Grammy 2017! "Przepraszam, jeśli kogokolwiek obraziłam". Co się stało? WIDEO

Adele i Simon Konecki zdecydowali się rozstać po 8 latach związku. Para wydała oświadczenie, w którym prosi między innymi o uszanowanie ich prywatności. 

Adele i jej partner są w trakcie separacji. Zobowiązali się do wychowywania swojego syna wspólnie, w miłości. Jak zawsze, proszą o prywatność. Dalszych komentarzy nie będzie - czytamy w oświadczeniu przesłanym przez przedstawicieli Adele do Associated Press.

Kim jest Simon Konecki?

Simon Konecki jest starszy od Adele o 14 lat. Artystka jest jego drugą żoną. W 2004 roku Simon Konecki wziął ślub z Clary Fisher, znaną stylistką, z którą ma córkę. Partner Adele jest również założycielem organizacji charytatywnej Drop4Drop, która dostarcza wodę pitną do Afryki. Z związku z piosenkarką ma 7-letniego syna, Angelo. 

Myślicie, że ten związek da się jeszcze uratować?

Adele i Simon Konecki
East News

Adele znowu jest singielką

Adele wydała oświadczenie
East News

 

Więcej na temat Adele
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23