Adam Zdrójkowski otworzył bar
Instagram

Adam Zdrójkowski otworzył bar w centrum Warszawy. 18-latek inwestuje we własny biznes!

Adam Zdrójkowski otworzył bar
Instagram

 

Adam Zdrójkowski jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Gwiazdor ma zaledwie 18 lat, a już poważnie myśli o swojej przyszłości. Zarobione pieniądze postanowił zainwestować i otworzył bar w samym centrum Warszawy. Zobacz, jakie są ceny w lokalu aktora!

 

Zobacz: O co Adam Zdrójkowski kłóci się z ukochaną? „Popisowym numerem Wiktorii jest…” Zobacz wyjątkowy WYWIAD dla magazynu "Party"

 

Modny lokal Adama Zdrójkowskiego!

 

Aktor doskonale wie, że dobra passa w mediach może się skończyć i jego kariera aktorska w każdym momencie może zostać przerwana. Dlatego dobrym pomysłem było zainwestowanie we własny biznes. Gwiazdor na własny biznes wybrał modne miejsce, w samym centrum Warszawy i otworzył tam bar, który ma szansę stać się jednym z modniejszych miejsc na mapie stolicy.
 

Jak nazywa się bar Adama Zdrójkowskiego, i jakie są w nim ceny?

 

Lokal gwiazdora serialu „Rodzinka.pl” nazywa się Rykowisko. W menu znajdziemy różne rodzaje shotów, aktualnie jest ich ponad 60. Osoby, które nie piją alkoholu również znajdą coś dla siebie, do wyboru jest kilka rodzajów lemoniad. To idealne miejsce na rozpoczęcie imprezy. Ceny w lokalu są bardzo przystępne, za shoty zapłacimy po 5 zł. Dostępne są również zestawy w różnych konfiguracjach. Z kolei cena za drinki wynosi 15 zł, a za lemoniady 10 zł.

 

Macie ochotę odwiedzić lokal Adama Zdrójkowskiego?

 

 

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

 

Więcej na temat Adam Zdrójkowski
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17