Adam Małysz
East News

Adam Małysz zarażony koronawirusem, szokujące komentarze pod postem mistrza

Adam Małysz
East News

Adam Małysz, jeden z najpopularniejszych sportowców poinformował w mediach społecznościowych, że jest zarażony koronawirusem. Były skoczek dodał, że czuje się dobrze i dotychczas nie ma objawów choroby. Sportowiec potraktował sprawę bardzo poważnie informując o tym osoby, które miały z nim styczność. Jednak komentarze pod wpisem Adama Małysza mogą szokować! Co piszą niektórzy Internauci?

Adam Małysz o zarażeniu koronawirusem

Były mistrz w skokach narciarskich opublikował na Facebooku informację, że jest zarażony Covid-19:

Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia. - napisał Adam Małysz na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. 

Sportowiec dodał, że w związku z jego zarażeniem zostały wdrożone wszelkie procedury, co oznacza kwarantannę dla jego rodziny i osób, które w ostatnich dniach miały z nim kontakt. 

Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.
Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie. - dodał były skoczek narciarski.

Internauci w kontrowersyjny sposób komentują chorobę sportowca!

Adam Małysz potraktował sprawę bardzo poważnie i odpowiedzialnie, jednak pod oświadczeniem sportowca pojawiły się kontrowersyjne komentarze od Internautów, którzy kwestionują występowanie koronawirusa, szczególnie jeśli choroba przebiega bezobjawowo:

Panie Adamie Proszę o ponowne zrobienie testów.. Znam sytuację w laboratoriach i są bardzo często błędne..testy błędnie wychodzą i osoby bez objawowe nie mają covid 19

Test wyszedł dodatni, a objawów choroby brak...więc co to za choroba...

 Jesteś zdrów jak ryba! Nie daj się omamić ;)

Inni Internauci są zszokowani takim podejściem i życzą byłemu skoczkowi zdrowia:

Witam czytając nie które komentarze to ręce opadają, jak ktoś nie ma objawów tzn.że nie ma choroby ,bo musi mu zaatakować płuca i dusić człowieka to wtedy będzie koronawirus. Panie Adamie dużo zdrowia życzę.

Szybkiego powrotu do zdrowia. I szacunek za empatie.

SUPER - podejście do sprawy !!! Dużo zdrowia 👍👍👍

Sami przeczytajcie apel sportowca i komentarze pod jego wpisem!

Zobacz także: Czy obostrzenia w związku z koronawirusem powinny wrócić? Zaskakujące wyniki badań

Iza i Adam Małyszowie na ślubie Apoloniusza Tajnera.

Iza i Adam Małyszowie na ślubie Apoloniusza Tajnera

Adam Małysz z córką w młodości.

Córka Adama Małysza, Karolina
EastNews

 

Więcej na temat Adam Małysz
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43