Adam Kraśko, Jan Szyszko Adam Kraśko Adam Kraśko na sportowej imprezie VIP Cross Adam Kraśko na treningach do Celebrity Splash Adam Kraśko w Celebrity Splash
Adam Kraśko, Jan Szyszko
East News/Facebook
1/5
Adam Kraśko, Jan Szyszko
East News/Facebook

Adam Kraśko to uczestnik 1. edycji programu "Rolnik szuka żony". Swoim występem w show podbił serca polskich widzów, co przyniosło mu sporą popularność - został zaproszony do udziału w programie „Celebrity Splash!”. Ostatnio jednak zniknął z show-biznesu. Najwyraźniej zatęsknił za rozgłosem, bo właśnie udzielił ostrej wypowiedzi na temat wycinki Puszczy Białowieskiej, ekologów i... stanął w obronie ministra Jana Szyszki!

 

Co powiedział - przeczytaj na kolejnych stronach naszej galerii!

 

Zobacz: Adam Kraśko gratuluje Lewandowskim! Co "Rolnik" napisał do Roberta?

2/5
Adam Kraśko
Facebook

Adam Kraśko wychował się w okolicach Puszczy Białowieskiej - jest mieszkańcem miejscowości Pasieczniki Duże. Można więc powiedzieć, że działania polskiego rządu w sprawie wycinki drzew w Puszczy mają bezpośredni wpływ na jego życie. Jednak Adam Kraśko nie potępia rządu, wręcz przeciwnie! 

 

- Moim skromnym zdaniem puszcza jest mordowana, ale przez ekologów, a w zasadzie trzeba powiedzieć - pseudoekologów. Wycinka chorych drzew powinna być przeprowadzona dawno temu, a działania oczyszczania puszczy powinny być systematyczne. (...) Chociaż nie jestem osobiście zwolennikiem PiS-u, to jak najbardziej popieram działania rządu w tej sprawie  - powiedział Adam Kraśko w rozmowie z portalem wpolityce.pl. - O mieszkańcach zapominają właśnie ekolodzy i lekceważą fakt, że są to ludzie, którzy żyją z puszczą od wieków, nie od dziś, nie od wczoraj, którzy puszczę znają, kochają i naprawdę wiedzą, jak ją chronić. To, co robi minister Szyszko, powinno być dokonane już dawno - dodał rolnik.

 

Co jeszcze powiedział Adam Kraśko? Przeczytaj na kolejnej stronie. 

3/5
Adam Kraśko na sportowej imprezie VIP Cross
ONS

Uczestnik "Rolnik szuka żony" zarzucił ekologom, że protestują... za pieniądze! Do tego zasugerował, że okradają okoliczne gospodarstwa. 

 

- Słyszałem osobiście o przypadkach, gdzie była mowa o kradzieży warzyw z ogródków przez ekologów. To mówili mieszkańcy tych miejscowości, gdzie ci ekolodzy przebywają. Za rękę nikt nikogo nie złapał, więc nie można rzucać konkretnych oskarżeń, ale można się tego domyślać. Słyszałem też głosy, że te protesty to forma zarabiania pieniędzy, że oni nie siedzą tam za darmo. Są po prostu opłacani. (...) Jeżeli słyszy się o dniówkach, jakie mają otrzymywać, to szczerze, sam chciałbym tak zarabiać. Plotki mówią o różnych kwotach, od 400 zł nawet do 1000 zł za jeden dzień. To można poprzypinać się do maszyn. Tylko, że z drugiej strony to są straty, które idą w dziesiątkach tysięcy. Kto poniesie koszty stojących maszyn? My, to odbije się na podatnikach. Za głupotę ekologów zapłacimy wszyscy - powiedział Adam Kraśko.

 

Adam Kraśko stanął w obronie ministra Jana Szyszki. Co powiedział? Przeczytaj na kolejnej stronie. 

4/5
Adam Kraśko na treningach do Celebrity Splash
ONS

Adam Kraśko podkreślił również, że podziwia ministra Szyszkę za odwagę i siłę. Jego zdaniem Jan Szyszko pokazuje, kto naprawdę niszczy puszczę i robi wszystko, żeby ją uratować. 

 

- Trzymam za niego kciuki i mam nadzieję, że to mu się uda - powiedział Adam Kraśko.

5/5
Adam Kraśko w Celebrity Splash

Co sądzicie o poglądach Adama Kraśki? Zgadzacie się z jego opinią?

 

Zobacz: Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" schudł 40 kilo! Widać różnicę? ZDJĘCIA

Więcej na temat Adam Kraśko Rolnik szuka żony