Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne
1/4
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

 

Jeden z uczestników programu "Rolnik szuka żony" przyznał, że był zakochany w... Marcie Manowskiej! Marta już od kilku lat prowadzi telewizyjny hit o poszukujących miłości rolnikach. Dzięki reality-show powstało całkiem sporo szczęśliwych par. Po ślubie są już m.in. Ania i Grzesiek, Agnieszka i Robert, Kasia i Dawid oraz Małgosia i Paweł, którzy zaledwie kilka dni temu powiedzieli sobie sakramentalne TAK. 

Niestety, nie wszyscy rolnicy, którzy wystąpili w show odnaleźli swoje drugie połówki. Teraz okazuje się, że w programie był również rolnik, któremu bardzo spodobała się... Marta Manowska! 

Zobaczcie, który rolnik głośno przyznał, że był zauroczony prowadzącą "Rolnik szuka żony"!

 

Zobacz także: MARTA MANOWSKA POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU. POZNALIBYŚCIE JĄ?

2/4
Adam Kraśko podczas akcji charytatywnej "Gwiazdy na Paluchu"
East News

 

To Adam Kraśko! Najsłynniejszy chyba uczestnik pierwszej edycji programu w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że kochał się w Marcie Manowskiej. 

 

Podobno wszyscy rolnicy kochają się w Marcie Manowskiej! - pytał dziennikarz "SE".


Nie powiem, że nie (śmiech). Ja też wzdychałem, ale szybko mi przeszło. Jest piękna, ciepła, miła… Człowiek się przed nią otwiera, nie czuje presji kamer. Rozmawiasz z nią jak z kimś bliskim, a ona potrafi dotrzeć do ludzi - skomentował rolnik. 

3/4
Rolnik szuka żony 5 - Marta Manowsk
Mat. prasowe

 

Myślicie, że Marta Manowska skomentuje szczere wyznanie rolnika? 

4/4
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony i Ania w niebieskim swetrze
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony i Ania

 

Przypominamy, że Adam Krasko nie odnalazł swojego szczęścia w programie "Rolnik szuka żony". Uczestnik pierwszej edycji show w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że jeszcze nie ma tej jedynej. 

(...) wciąż czekam na to, co przyniesie mi los i wierzę, że na mojej drodze stanie wreszcie kobieta, która pokocha mnie szczerze i wybaczy mi moje drobne wady- powiedział rolnik. 

 

Zobacz także: Kolejna dziewczyna Adama Kraśki z „Rolnik szuka żony” wyszła za mąż!