Ada Fijał kilka tygodni temu podbiła internet filmem, w którym sparodiowała... samą siebie (zobacz video). Aktorka w krótkich scenach pokazała jak zrobić stylizację na czerwony dywan. Wybrała komplet, który był mocno krytykowany przez internautów, a w finałowej scenie posłużyła się kilkoma krytycznymi komentarzami. Talent aktorski i dystans do siebie doceniła nawet Karolina Korwin Piotrowska, która projekt podsumowała tak:

Reklama

Wreszcie ktoś ma dystans naprawdę a nie tylko na potrzeby kreowania wizerunku – bardzo fajnie, Ada zawsze mnie ciekawiło, co tak inteligentna i wykształcona dziewczyna robi w tym bajzlu teraz już wiem, jest po to by się świetnie bawić

Teraz Ada ma szansę zyskać jeszcze większą sympatię internautów, bo zdecydowała się zażartować ze stylizacji Joanny Horodyńskiej, której modowy gust jest częściej krytykowany niż chwalony przez Polaków. Obie gwiazdy prowadzą wspólnie rubrykę modową w "Party", dlatego też w tym przypadku wybór bohaterki może być dużym zaskoczeniem.

Fijał pokazała jak łatwo i szybko zrobić stylizację na Joannę z dwóch wydarzeń. Chyba nie musimy nic dodawać, wystarczy obejrzeć. Czekamy na kolejne "ofiary" Ady :)

Przypomnijmy: Fijał zachwyciła na pokazie. Dwa lata temu w takiej kreacji wystąpiła Honey

Zobacz także
Reklama

Joanna Horodyńska w sukience Moschino:

Reklama
Reklama
Reklama