Ana Obregón została przyłapana przez paparazzi w Miami podczas spaceru z dzieckiem. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że 68-letnia aktorka została mamą dzięki współpracy z surogatką. To nie koniec kontrowersji, bo wyszło na jaw, że ojcem dziecka jest zmarły syn hiszpańskiej gwiazdy, która tak naprawdę doczekała się wnuczki. Teraz Ana Obregón dumnie spaceruje z dziewczynką i nie ukrywa, że mała Anita dała jej szczęście!

Reklama

68-letnia Ana Obregón wybrała się z dzieckiem na spacer!

Na początku kwietnia Ana Obregón zaskoczyła swoim okładkowym zdjęciem, które pojawiło się na łamach magazynu "Hola!". Na zdjęciu aktorka trzyma w ramionach niemowlę, które jak się okazuje jest jej wnuczką. Gwiazda mocno przeżyła śmierć swojego syna Alessa Lequio, który odszedł w 2020 roku po walce z rakiem, mając zaledwie 27 lat. Ana Obregón zdecydowała się spełnić ostatnią wolę syna i dzięki pomocy surogatki w USA na świat przyszła jej wnuczka.

Mój Alessie, przyrzekłam, że ocalę cię przed rakiem i cię zawiodłam. Obiecałam ci, że urodzę twoją córeczkę i teraz trzymam ją w ramionach. Kiedy ją przytulam, czuję nieopisane wzruszenie, bo to tak, jakbym znów przytulała ciebie - pisała aktorka na Instagramie.

Backgrid/East News

Zobacz także: Barbara Sienkiewicz urodziła dwójkę dzieci w wieku 60 lat. Jak wygląda jej życie teraz?

Aktorka nie ukrywa, że mała Anita przywróciła jej życie po dramacie, jaki przeżyła w związku z chorobą i śmiercią syna. Dziś Ana Obregón znów jest szczęśliwa, choć jej historia wzbudza spore kontrowersje.

A tobie moja Anito zaopiekuję się tobą i będę cię chronić, nigdy nie zabraknie ci mojej bezgranicznej miłości ani niczego ekonomicznego, bo na to twoja babcia pracowała 40 lat, mając nadzieję, że twój ojciec to kiedyś odziedziczy i mam tylko nadzieję że kiedy będziesz starsza, otoczona miłością wszystkich swoich kuzynów, 11 wujków, babci i ojca w niebie, będziesz silną, szczęśliwą, wielkoduszną, wspierającą i zdrową kobietą i wybaczaj tak, jak ja przebaczyłam tym, którzy odmówili ci twojego prawa życia.

Dziękuję moja Anito, że przywróciłaś mi życie ❤️ - pisała aktorka na początku kwietnia na Instagramie.

Ana Obregón chętnie chwali się się w mediach społecznościowych zdjęciami wnuczki i nie przejmuje się kontrowersjami, a jej decyzję wspiera mnóstwo fanów.

Zobacz także

Ana Obregón z synem. To ostatnie wakacje aktorki i Alessa przed dramatyczną walką z chorobą, której niestety 27-latkowi nie udało się wygrać.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama