Jak Górniak spędzi 41. urodziny?
ONS

Górniak zapowiada huczne urodziny: Będą inne niż zeszłoroczne

Jak Górniak spędzi 41. urodziny?
ONS

W przyszły czwartek 14 listopada Edyta Górniak będzie obchodziła swoje 41. urodziny. Co roku gwiazda w sposób wyjątkowy świętowała ten szczególny dla niej dzień. Wraz ze swoim ukochanym udawała się w podróż do Tajlandii, gdzie mogła się wyciszyć i na chwilę zapomnieć o codzienności. Przypomnijmy: Edyta Górniak na wakacjach w Singapurze

W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Edyta zdradziła, co planuje w tym roku. Ze względu na udział w "The Voice of Poland" zostaje w Polsce, jednak chce, aby ten wyjątkowy dzień był równie magiczny, jak rok temu.

- Te urodziny będą inne niż zeszłoroczne. W zeszłym roku wyjechałam z Polski i na czas urodzin schowałam się w dżungli. Dzień urodzin spędziłam ze zwierzętami. Chciałam być sama z przyrodą. W tym roku nie będę mogła wyjechać. Będę na miejscu z fanami i z publicznością - powiedziała Górniak.


Diwa zdradziła również, co chciałaby dostać w tym roku w ramach urodzinowego prezentu.

- Powiem coś niepopularnego. Chciałabym, żeby świat zdominowała mądrość. To jest moje marzenie. Raczej nierealne do spełnienia. Gdyby przywrócono wartości do głosu, bo one zostały zagłuszone, byłabym spokojna o świat. A tak to się cały czas martwię o nasz świat, o to co się dzieje z ludźmi i jak mocno została dopuszczona arogancja i erotyka - nawet w muzyce.


Przypuszczamy, że fani z okazji urodzin swojej idolki już szykują dla niej wielką niespodziankę. Jesteśmy ciekawi, czy przygotują coś dla Edyty podczas, któregoś z odcinków na żywo "The Voice of Poland". Przypomnijmy, że podczas przesłuchań w ciemno zrobili jej wspaniały prezent. Zobacz: Fani Górniak doprowadzili ją do łez podczas The Voice

Słodka Edyta zachwyciła na konferencji The Voice:

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44