2 modowe wpadki na imprezie ramówkowej Polsatu


Ramówkowa konferencja Polsatu była kolejną okazją do lansowania się na salonach. Niektórym gwiazdom wyszło to lepiej, a niektóre niestety poniosły porażkę. Tym razem naszą uwagę zwróciły dwie zupełnie nieudane stylizacje.

Nie od dziś wiadomo, że 73-letnia Krystyna Mazurówna za każdym razem, kiedy wychodzi przed obiektywy aparatów, szokuje niecodziennymi odsłonami. Była tancerka na imprezę przyszła w dziwnym makijażu oczu i namalowaną muchą na policzku!  Poza tym dosłownie każdy element jej stroju kojarzy się z kiczem, którego już od dawna jest oddana fanką. Zdajemy sobie sprawę, z tego że świat show-biznesu rządzi się swoimi prawami, ale apelujemy do pani Mazurówny o złagodzenie swojego prowokacyjnego wizerunku.

Kolejną dziwnie wystylizowaną celebrytką jest nowa twarz Polsatu, Małgorzata Sadowska. Aktorka zdecydowanie przestylizowała się, wkładając skórzaną sukienkę, całą ozdobioną piórami i z koronką na rękawach. Ubranie całkowicie przytłoczyło jej naturalną urodę. A szkoda, bo widać że jest piękną kobietą.

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52