Witold Sosulski z "Barw Szczęścia" był uzależniony od narkotyków
Instagram
Newsy

Wstrząsająca historia 16-letniego aktora "Barw Szczęścia"! Opowiedział o swoim uzależnieniu od narkotyków

Wstrząsająca historia 16-letniego aktora "Barw Szczęścia"! Opowiedział o swoim uzależnieniu od narkotyków

16-letni Witold Sosulski wciela się w rolę Witka Elsnera w "Barwach Szczęścia". Jego bohater był uzależniony od narkotyków i trafił na odwyk. Okazuje się, że odgrywający tę rolę nastoletni aktor, przeżył podobny koszmar w prawdziwym życiu. Witold opowiedział w "Pytaniu na śniadanie" o uzależnieniu od narkotyków i opowiedział swoją dramatyczną historię:

Kilka razy przychodziłem do szkoły pod wpływem - wyznał w programie.

Nastolatek opisał swoją trudną walkę o powrót do trzeźwości. 

Zobacz także: Sylwester Wilk walczył z poważnym uzależnieniem! Uczestnik "Tańca z gwiazdami" opowiedział nam o swoim odwyku

Kłamstwa i intrygi w nowych odcinkach "Barw Szczęścia". Co się wydarzy w tym tygodniu? Zobacz

Witek z "Barw Szczęścia" o uzależnieniu od narkotyków

Zmagający się z nałogiem narkotykowym serialowy Witek Elsner z "Barw Szczęścia" ma więcej wspólnego z odtwarzającym jego rolę Witoldem Sosulskim niż moglibyśmy się spodziewać. 16-letni aktor przyznał się do uzależnienia od narkotyków.

W "Pytaniu na Śniadanie" opowiedział, o swojej trudnej walce o powrót do trzeźwości. Wyznał, że wpadł w nałóg mając zaledwie 14 lat: 

Czułem się odrzucany przez ludzi. Szukałem akceptacji, żeby ktoś mnie przyjął,  tak ciepło. Szukałem swojej ekipy, swojej bandy. Spotykałem się z rasizmem w szkole. W domu nie było tak kolorowo, jak chciałbym żeby było. Właśnie z tego powodu wstąpiłem do grupy przestępczej, bo czułem, że ci chłopacy są jak ja - pokrzywdzeni, poranieni. Czułem, że do nich pasuję i dlatego muszę się trzymać z nimi. (...) Przerodziłem to w taką nienawiść do świata, destrukcję.

16-latek przyznał, że wystarczyły trzy miesiące, by uzależnił się od narkotyków. Nie chciał się leczyć, ale jego mama robiła wszystko, aby pomóc synowi wyjść na prostą: 

Nie miałem długiego stażu brania narkotyków, miałem krótki staż, ale bardzo intensywny. Trafiłem do ośrodka po trzech miesiącach zażywania. Mama, kiedy się zorientowała, to przekazała mnie do ośrodka. Po trzech miesiącach pobytu w ośrodku terapii uzależnień coś do mnie dotarło. Najpierw to była walka ze sobą, co oni tam gadają, bo ja wiem co się robi. Dopiero po trzech miesiącach zrozumiałem, kiedy miałem kryzys i byłem samotny, przyznałem przed samym sobą, że jestem uzależniony. Wcześniej nie potrafiłem tego wykryć. Później mówiłem, że chcę wytrzeźwieć, nie chcę brać narkotyków, chcę przeżyć.

Młody aktor nie potrafił się kontrolować. Zdarzało się, że przychodził do szkoły pod wpływem. Na szczęście pomógł mu terapeuta: 

Kilka razy przychodziłem do szkoły pod wpływem narkotyków. Jak przychodziłem pod wpływem albo na drugi dzień, to wszystko wydawało się takie kolorowe, fajne, śmiałem się, już mi nie zależało na ocenach i na niczym. (...) Mój terapeuta Darek bardzo pomógł mi w trzeźwieniu, dużo mi pokazał. W trzeźwieniu ja potrzebowałem ciepła, i takiej trochę czułości i wyrozumiałości, ale też twardej ręki, takich żelaznych zasad, bo byłem gangsterem i miałem tendencję do łamania prawa i manipulowania. Z kilkoma terapeutami to się tak udawało, ale Darek mówił :"nie, wracaj na ścieżkę".

Witold chce głośno mówić o problemie, jakim jest uzależnienie od narkotyków. Na jego profilu na Instagramie pojawił się emocjonalny wpis, w którym nastolatek zwraca uwagę na problem i przestrzega tych, dla których nie jest jeszcze za późno: 

Wyjście z narkomanii nie jest proste, zresztą nie da się z niej wyjść w 100% i resztę życia być zdrowym. My, trzeźwiejący uzależnieni, zdaliśmy sobie sprawę, iż nie jesteśmy w stanie dłużej kierować swoim życiem, straciliśmy pieniądze, bliskich, czuliśmy się samotni, ale przede wszystkim straciliśmy samych siebie. Zdaliśmy sobie również sprawę z tego, iż nie jesteśmy w stanie dłużej kierować naszym życiem, robią to za nas narkotyki, bądź inne substancje i kompulskie takie jak np. hazard, pornografia, gry itd. Jesteśmy chorzy na chorobę emocji, na chorobę nieuleczalną, ale od nas zależy jak tę resztę życia spędzimy. Czy pójdziemy długą i trudną, aczkolwiek opłacalną drogą przemiany duchowej poczynając od wyznania bezsilność i nie umiejętności kierowania własnym życiem, czy będziemy dalej uciekać od prawdy i rzeczywistości, zażywając. Wybór należy do nas, jeśli jednak podejmiemy 2 opcje, musimy liczyć się z tym - trafimy do szpitala, do więzienia, bądź umrzemy. Jeśli jeszcze nie wziąłeś, a zastanawiasz się, nie rób tego. Jeśli się na to zdecydujesz, otworzysz drzwi których nie da się zamknąć....💀🙏🏽 - napisał na Instagramie.

To wstrząsające ale niezwykle ważne wyznanie. Istotne jest mówić głośno o problemach z uzależnieniami i udowadniać, że warto walczyć o siebie i swoje zdrowie. 

Zobacz także: Dramatyczna walka córki Piotra Cyrwusa: "To choroba dożywotnia i śmiertelna"!

16-letni aktor "Barw Szczęścia" przyznał się do tego, że brał narkotyki. 

Swoją wstrząsającą historię opowiedział w "Pytaniu na Śniadanie". Nastolatek nie tylko się uzależnił ale również wpadł w przestępcze środowisko. Nie chciał się leczyć, jednak jego mama umieściła go w ośrodku odwykowym wbrew jego woli. Dopiero po czasie zrozumiał, że ma problem. 

Zobacz także
Julia Wróblewska w kucyku

Julia Wróblewska przeszła załamanie nerwowe? Wiemy!

Julia Wróblewska w czerwonej bluzce

Julce Wróblewskiej grozili śmiercią! "Pisali, że życzą mi, żeby przejechał mnie samochód"

 

Smutna Sylwia Wysocka z "Barw Szczęścia"
East News/ VIPHOTO, Piotr Molecki
Seriale
Dramat gwiazdy "Barw Szczęścia": Sylwia Wysocka może stracić wzrok 
Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Sylwii Wysockiej z "Barw szczęścia". Pęknięty kręgosłup i złamane kręgi w odcinku piersiowym to dopiero początek dramatu...

Niedawno w mediach pojawiła się dramatyczna informacja  o pobiciu Sylwii Wysockiej , gwiazdy seriali "Barwy szczęścia" czy "Plebania". Skutkami ataku były pęknięty kręgosłup w trzech miejscach, złamane kręgi w odcinku piersiowym, złamana ręka i liczne siniaki. Okazuje się jednak, że to nie koniec dramatu aktorki "Barw szczęścia" aktorka traci wzrok, co uniemożliwia jej codzienne funkcjonowanie.  Zobacz także:  Serialowa gwiazda brutalnie pobita! Sylwia Wysocka z pękniętym kręgosłupem trafiła do szpitala Sylwia Wysocka z "Barw Szczęścia" może stracić wzrok  Pod koniec kwietnia 2021 roku Sylwia Wysocka z "Barw Szczęścia" trafiła do szpitala w poważnym stanie. Jak sama twierdziła, została popchnięta, w wyniku czego spadła ze schodów i została mocno poturbowana. Skutkami upadku były pęknięty w trzech miejscach kręgosłup, złamane kręgi w odcinku piersiowym, złamana ręka oraz siniaki. Sylwia Wysocka opuściła szpital na początku czerwca, jednak zdaniem lekarzy minie jeszcze kilka miesięcy zanim będzie mogła wrócić do sprawności. Niestety, okazuje się, że powrót do zdrowia nie przebiega, tak jakby sobie tego życzyła aktorka. Jak informuje "Super Express", Sylwia Wysocka prawie nie widzi na lewe oko, przez co nie może normalnie funkcjonować.  Mogę powiedzieć tylko tyle, że obecnie jestem pod opieką jednego z najlepszych warszawskich szpitali okulistycznych przy ulicy Marszałkowskiej i mam nadzieję na poprawę - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". Sprawę pobicia Sylwii Wysockiej bada prokuratura. Aktorce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.  Zobacz także:  Wstrząsająca historia 16-letniego aktora "Barw Szczęścia"! Opowiedział o swoim uzależnieniu od narkotyków Sylwia Wysocka z "Barw...

Patryk Rybarski jest gejem
Instagram
TV-Show
Coming out gwiazdy "Mam Talent" i "BrzydUli". Patryk Rybarski przyznał, że jest gejem 
Coming out gwiazdy "Mam Talent" i "BrzydUli". Patryk Rybarski przyznał, że jest gejem 

Patryk Rybarski znany widzom z "Mam Talent" czy "Got to dance", serialu TVP "Tancerze" czy "BrzydUli" TVN na łamach Repliki dokonał coming outu. Nie od dziś jednak wiadomo, że środowisko LGBT+ nie jest mu obojętne. Już w 2014 roku wziął udział w sesji dla jednego z gejowskich magazynów. Do tej pory jednak nie mówił o swojej orientacji ani nie komentował plotek. Teraz jednak postanowił jawnie powiedzieć o swojej seksualności.  Zobacz także:  Gwiazdor serialu "Hotel 52" wyznał, że jest gejem: "Jestem Polakiem, katolikiem, a coraz częściej..." Patryk Rybarski z "Mam Talent" wyznał, że jest gejem Patryk Rybarski zdobył popularność dzięki udziałom w telewizyjnych talent show. Wziął udział w "Mam Talent", "Got to dance", a bardziej spostrzegawczy widzowie wypatrzyli go również w "BrzydUli".  Gwiazdor telewizji postanowił na łamach magazynu Replika dokonać coming outu. Po raz pierwszy oficjalnie poruszył temat swojej seksualności i przyznał, że jest gejem. Jednak jego orientacja seksualna to nie jedyny ważny temat, jaki poruszył w wywiadzie. Wypowiedział się również na temat bielactwa, z którym przyszło mu się zmierzyć:  To jest genetyczne, ujawniło się, gdy miałem jakieś 12 lat w wyniku bardzo silnego stresu . Uciekł mi pies, którego strasznie kochałem i naprawdę odchodziłem od zmysłów. Szukałem go wszędzie, godzinami wysiadywałem w oknie, rozpaczałem.  A potem nagle zbielały mi rzęsy na lewym oku i część powieki. Cholera! Nie znałem nikogo z takimi przebarwieniami. Nikt tak przecież nie wygląda, nie?  Więc malowałem te rzęsy, chodziłem na jakieś henny. Sporo czasu zabrało mi zrozumienie, że tak jak jest, jest OK, i nawet więcej...

Sylwia Wysocka w białej koszuli i czerwonej kurtce
East News/ Mariusz Grzelak/REPORTER
Newsy
Serialowa gwiazda brutalnie pobita! Sylwia Wysocka z pękniętym kręgosłupem trafiła do szpitala
Aktorka ma pęknięty kręgosłup i złamaną rękę. Media opublikowały zdjęcie Sylwii Wysockiej ze szpitala!

Dramat gwiazdy wielu hitowych seriali. Jak informuje "Super Express" Sylwia Wysocka została brutalnie pobita i musiała znaleźć się pod opieką specjalistów. Niestety, według doniesień medialnych, aktorka ma pęknięty kręgosłup w trzech miejscach i wiele innych obrażeń. Sylwia Wysocka w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że sprawa wkrótce trafi do prokuratury. Sprawdźcie, co powiedziała! Sylwia Wysocka, gwiazda "Plebanii", walczy o zdrowie w szpitalu Sylwia Wysocka, którą widzowie z pewnością doskonale znają z takich serialu jak: "Plebania", "Barwy szczęścia" czy "Klan", przeżywa trudne chwile. Jak poinformował tygodni "Rewia" aktorka została pobita i trafiła do szpitala. Z aktorką skontaktował się "Super Express", który informuje o szczegółach jej dramatu. Okazuje się, że pogotowie tydzień temu zabrało Sylwię Wysocką do szpitala, a tam okazało się, że ma pęknięty kręgosłup w trzech miejscach, złamane kręgi w odcinku piersiowym, złamaną rękę i liczne siniaki. Jestem już po obdukcji. Sprawą niebawem zajmie się prokuratura. Więcej szczegółów nie mogę zdradzić ze względu na dobro śledztwa, ale kiedyś wszystko opowiem ze szczegółami- Sylwia Wysocka zdradziła w rozmowie z "Super Expressem". Dziennik opublikował niepokojące zdjęcia aktorki ze szpitala- widać na nich, pobitą Sylwię Wysocką z gipsem na ręce i z usztywnionym kręgosłupem.  Aktorce życzymy dużo zdrowia! Zobacz także:  Wstrząsająca historia 16-letniego aktora "Barw Szczęścia"! Opowiedział o swoim uzależnieniu od narkotyków Sylwia Wysocka została brutalnie pobita. Aktorka trafiła tydzień temu trafiła do szpitala.  

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik