Aktorzy w serialu "Niania"
East News

15 lat temu grała Małgosię w "Niani". Co dziś dzieje się z serialową córką Maksa Skalskiego?

Aktorzy w serialu "Niania"
East News

Kultowy serial "Niania" z Agnieszką Dygant i Tomaszem Kotem w rolach głównych, bił rekordy oglądalności i choć od emisji jego ostatniego odcinka minęło 11 lat, do dziś jest wspominany przez widzów z szerokim uśmiechem. Wesołe perypetie roztrzepanej Frani, która zupełnym przypadkiem wdarła się w życie Maksa Skalskiego i jego trójki dzieci przyniosły aktorom jeszcze większą rozpoznawalność. Co jednak dzieje się z najmłodszymi gwiazdami produkcji? Maria Maciejowska, która wcieliła się w postać najstarszej córki  przystojnego producenta filmowego, Małgosi, nagle zniknęła z show-biznesu. Dziś ma już 30 lat.

Zobacz także: "Niania" ponownie na antenie?! Słowa Tomasza Kota podbudują fanów serialu!

Grała najstarszą córkę Maksa Skalskiego. Co dziś dzieje się z Marią Maciejowską?

Kiedy widzowie poznali Marię Maciejowską jako Małgosię, miała 15 lat. Młoda aktora, która wystąpiła w jednym z najbardziej popularnych seriali, a na planie poza Agnieszką Dygant i Tomaszem Kotem miała okazję współpracować z wybitnymi aktorami jak Adam Ferency, Elżbieta Jarosik czy Cezary Pazura, nie wykorzystała swoich pięciu minut i po zakończeniu emisji "Niani" usunęła się w cień. 

Dziś Maria Maciejowska, a właściwie już Maria Fuks, ma 30 lat i choć nie jest aktywna w mediach społecznościowych, wiadomo że zdecydowała się skupić na życiu rodzinnym. W 2012 roku gwiazda familijnego serialu urodziła synka, niestety, chłopczyk zachorował. W 2014 roku u Tymonka rozpoznano ostrą białaczkę limfoblastyczną, a Maria Maciejowska za pośrednictwem Fundacji Spełnionych Marzeń apelowała o pomoc.

Dla mnie jako samotnej matki to nie tylko przeżywanie fizycznego i psychicznego cierpienia dziecka, ale problem z tak prozaicznymi sprawami, jak codzienne zakupy, czy dojazd do szpitala, ponieważ zarówno sklep jak i komunikacja miejska to punkty na długiej liście "zakazanych" miejsc". Dzięki Państwa pomocy będę miała możliwość, za okazaniem imiennych faktur dotyczących wyłącznie leczenia i rehabilitacji dziecka, uzyskać zwrot części poniesionych kosztów. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się nam pomóc - pisała. 

Na Facebooku Marii Maciejowskiej nie brak czułych zdjęć z uśmiechniętym synkiem. Choć w wieku 19 lat zdecydowała się odejść ze świata show-biznesu, wiadomo, że z początku wcale nie przekreśliła aktorstwa. Kobieta uczyła się w Warszawskiej Szkole Aktorskiej oraz studiowała na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Co więcej, w gronie swoich wirtualnych znajomych wciąż ma Emilię Stachurską, która w "Niani" grała jej młodszą siostrę Zuzię. Niewykluczone więc na to, że dorosłe już koleżanki z planu wciąż utrzymują kontakt. Sądzicie, że Maria Maciejowska wystąpi jeszcze w jakieś produkcji?

 

Maria Maciejowska grała w "Niani" najstarszą córkę Maksa Skalskiego. Po zakończeniu emisji serialu młoda aktorka zniknęła z show-biznesu.

Aktorzy w serialu "Niania"
East News

Jak się okazuje ona i Emilia Stachurska, która grała jej młodszą siostrę, wciąż są znajomymi w mediach społecznościowych. Sądzicie, że dziewczyny mają ze sobą kontakt?

Aktorzy w serialu "Niania"
East News

 

Więcej na temat Maria Maciejowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37