To już 13 lat odkąd Michaela Jackosna nie ma wśród nas. Muzyk zmarł 25 czerwca 2009 roku, a jego śmierć opłakiwały miliony fanów na całym świecie. Podaną do informacji publicznej przyczyną śmierci muzyka miało być nagłe zatrzymanie krążenia. Artysta pozostawił po sobie dziesiątki przebojów, które stały się nieśmiertelnymi hitami.

Reklama

Prywatnie zaś Michael Jackson był ojcem trójki dzieci - Prince'a "Blanketa" Jacksona, Michaela Juniora, zwanego "Prince'em" oraz córki Paris. Muzyk za życia bardzo chronił ich prywatności, jednak dziś cała trójka chętnie pokazuje się publicznie. Jak zatem wyglądają dzieci Michaela Jacksona? Zobaczcie nowe zdjęcia!

Jak dziś wyglądają dzieci Michaela Jacksona?

Były jego wielką dumą, jednak w dzieciństwie wcale nie miały łatwo. Dzieci Michaela Jacksona były mocno separowane od publicznego życia - rzadko wychodziły na zewnątrz, a kiedy już to się zdarzyło, były zasłaniane kocami, czy chustami. Podobno nie miały też kontaktu z rówieśnikami, nie chodziły do szkoły i żyły aż do przesady sterylnie. Wszystko przez to, że Michael Jackson chciał chronić je przed brukowcami, a jednocześnie dać im wszystko co najlepsze. Choć żyły zupełnie inaczej niż większość dzieci, to jednak zagraniczne media często chwaliły to, jak zostały wychowane.

- To nie są jakieś rozpieszczone bachory podobne do pociech innych celebrytów. Ale bardzo mądre i grzeczne dzieci - informowała zagraniczna prasa.

East News

Zobacz także: Michael Jackson znów został oskarżony o pedofilię, jak ze skandalem radzą sobie jego dzieci?

Co zatem słychać u nich dziś, 13 lat od śmierci ich taty? Najstarszy syn Michaela Jacksona, Prince Jackson ma już 25 lat, jednak nie poszedł w ślady ojca i nie zajmuje się muzyką. Jak sam przyznaje, nie umie ani śpiewać ani tańczyć. Mało tego, przyznał się nawet, że nie potrafi wykonać słynnego kroku "moonwalk"! 25-latek angażuje się za to w działalność charytatywną. Często też wspomina w wywiadach swojego zmarłego ojca. Zawsze w nich podkreśla, jak wspaniałym tatą był Michael Jackson. Zobaczcie zatem, jak dziś wygląda Prince Jackson!

Zobacz także
Anthony Behar/Sipa USA/East News

Z kolei córka Michaela Jacksona, Paris, w kwietniu 2022 roku skończyła 24 lata. Paris zajmuje się modelingiem i aktorstwem - to właśnie ona z trójki rodzeństwa najczęściej pojawia się w show-biznesie. Po śmierci ojca, życie bardzo ją jednak doświadczyło - w wieku 14 lat została zgwałcona. To wydarzenie mocno wpłynęło na jej zdrowie psychiczne...

– Kiedy miałam 14 lat, zostałam napadnięta i zgwałcona. To był zupełnie nieznajomy mężczyzna i sporo ode mnie starszy. To było bardzo bolesne przeżycie. Potem sprawy się jeszcze bardziej pokomplikowały. Nienawidziłam siebie, cierpiałam z powodu niskiej samooceny, myślałam, że nie jestem w stanie niczego dokonać… - mówiła w jednym z wywiadów.

Córka Michaela Jacksona przyznała też, że miała problemy z alkoholem i narkotykami. Kilka razy próbowała też popełnić samobójstwo. Do tego wszystkiego, ciężko było jej również pogodzić się ze śmiercią taty. Na szczęście w końcu zdecydowała się udać po pomoc do terapeuty, aby uporać się ze wszystkimi demonami przeszłości.

Paris wyrosła na przepiękną kobietę - nic więc dziwnego, że pracuje w modelingu. Poniżej na zdjęciu Paris ze swoim starszym bratem, Princem.

Rex Features/East News
Reklama

A co zatem słychać u najmłodszego z trójki rodzeństwa, Blanketa? O 20-latku wiadomo niestety najmniej. Podobno pasjonuje się wschodnimi sztukami walki i muzyką, a także uczęszcza do elitarnej szkoły. Nie pokazuje się w mediach zbyt często, jednak od czasu do czasu uda się go przyłapać przez paparazzi. Tak dziś wygląda Blanket, najmłodszy syn Michaela Jacksona. Trzeba przyznać, że fryzura Blanketa bardzo przypomina nam tą, którą nosił jego tata!

East News/Backgrid
Reklama
Reklama
Reklama